Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kangoeroe Klup

Sporten, plezier maken en spelletjes doen voor kinderen van 3 tot 5 jaar bij HKC Haarlem

Iedere zaterdagochtend om 10 uur organiseert HKC Haarlem voor alle kinderen van 3 tot en met 5 jaar de Kangoeroe Klup. Op de Klup maak je kennis met korfbal, maar doe je ook een hoop spelletjes en maak je misschien wel nieuwe vriendjes en vriendinnetjes! Het is dus nog geen echte korfbaltraining, als je dat leuk vindt kun je daar vanaf 6 jaar mee beginnen.

De Kangoeroe Klup biedt makkelijke, speelse spelvormen, aangeboden op het niveau van hun leeftijd. Tijdens de trainingen is het belangrijkste dat de kinderen lekker aan het bewegen zijn en hier veel plezier bij hebben. Vaak doen de kinderen al heel snel aan de verschillende spelvormen mee, ook de 3-jarigen!

Het grootste deel van het jaar organiseren ze de Kangoeroe Klup buiten op het eigen sportveld aan ’t Hoenstraat. Tijdens de koude maanden november tot en met februari ga je lekker naar binnen, in een gymzaal in de buurt.

Gratis proeflessen

Wil je weten of het iets voor jou is? Kom dan een keer meedoen, de eerste drie keer is dat helemaal gratis! Stuur een email via de emailbutton, kijk op de website voor meer informatie of kom gewoon een keer langs op zaterdagochtend.

Korfbalvereniging HKC Haarlem

Het Hoenstraat 1- 3

2023 KW Haarlem

Prijs €50 per jaar, incl T-shirt
Mail direct

Mail direct naar Korfbalvereniging HKC Haarlem

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!

3x Leuke vaarroutes met kinderen door Haarlem

Favoriet gezins-uitjes op een mooie dag; varen door Haarlem! Luxe Sloepen Haarlem heeft fijne, stille, elektrische bootjes waarmee je heerlijk kunt varen. Dít zijn de plekken in en om Haarlem waar we graag varen met de kinderen. Lees mee!

Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem

Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief