MindfulYogaKids
Mindfulness en yogalessen voor ontspannen, zelfbewuste en happy kids!
MindfulYogaKids biedt mindfulness trainingen voor kinderen van 6 tot 13 jaar en yogalessen voor kinderen van 2 tot 18 jaar. Ook kan je hier samen met een (groot)ouder lessen volgen.
Iedere les heeft een ander thema, zoals: geluk, op reis, de wereld, dromen en nog veel meer.
We doen actieve oefeningen, maar ook oefeningen waar je meer ontspannen van raakt. De lessen worden extra leuk gemaakt met spel, muziek, fantasie, verhalen, dans, kindermassage, concentratie-, adem-, zintuig- en ontspanningsspelletjes en creatieve opdrachten.
Voor meer informatie en aanmelden klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Haarlem
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras
Lekker koffie drinken of een taartje eten met het gezin of vrienden met kinderen? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Haarlem zijn daar ideaal voor!
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!