
Muziek op Schoot Haarlem
Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.
Zingen, spelen, dansen en muziek maken met je kind is geweldig. Er ontstaat direct een bijzondere band tussen jou en je kind bij Muziek op Schoot. Er wordt gezongen, gedanst, gespeeld met materialen en muziek gemaakt op eenvoudige instrumentjes.
Je kind en jij leren nieuwe liedjes, werken op een uitstekende manier aan taalontwikkeling, muzikaliteit, creativiteit, dans, spel, samenwerking en aan de grove en fijne motoriek. Er wordt veel gelachen en er zijn vaak komische situaties.
Alle liedjes neem je mee naar huis, waardoor er thuis ineens veel meer gezongen wordt. Je hoeft niet mooi te kunnen zingen om mee te kunnen doen met deze cursus en zelfs een beetje vals zingen is geen probleem. Zingen maakt bij iedereen de levensenergie vrij. Daar word je blij van!
Muziekles voor verschillende leeftijden
In deze drukke tijden echt een uurtje voor jou en je kind! Een groot geschenk! Er is een babygroep (4-11 maanden), een dreumesgroep (1-2 jaar) en een peutergroep voor 2-4 jaar en een ‘oudste peuter‘groep voor 3-4 jaar. Je doet deze activiteit samen met je kind.
Herfstcursus Muziek op Schoot
De nieuwe cursussen gaan van start vanaf 3, 4 en 5 september.
Dagen en tijden vind je op de site van Muziek op schoot onder het kopje ‘agenda’ – ‘agenda en tijden’.
Klik door naar de website voor meer informatie of om je in te schrijven!
Muziek op Schoot Haarlem
Floresstraat 14
2022 BE Haarlem
Openingstijden
Dagen en tijden vind je op de site van Muziek op schoot onder het kopje 'agenda' - 'agenda en tijden winter'.Prijs
Cursus van 12 lessen €175.Lees op de site meer over tarieven
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem
Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!
Leuk voor peuters!
Heb jij thuis een gezellige peuter rondlopen? Zo'n heerlijk ondernemend kleintje die nog zoveel kan leren, die in alles speelgoed ziet, en nu ook net oud genoeg is om dingen mee te ondernemen? Deze activiteiten in Haarlem e.o. zijn fantastisch om samen met je peuter te doen, of om je jonge kind zelf te laten ervaren.