Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Arts and Crafts

Knutselen en tegelijkertijd bezig zijn met taal (Engels, Spaans) tijdens Arts en Crafts!

Op zoek naar een manier om spelenderwijs bezig te zijn met Engels en/of Spaans? Bij Arts and Crafts gaan kids lekker aan de slag onder begeleiding van ervaren docenten. Ze krijgen per week 1 uur les. Alle materialen zijn inbegrepen.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Meer inspiratie

Wereldmuziekschool

Kleuters, Peuters of oudere kinderen, de Wereldmuziekschool heeft voor ieder wat wils!!

Muziek op Schoot Haarlem

Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.

Schaatsles bij Kras Sport

Wekelijkse schaatles voor kinderen bij Kras Sport: Plezier en vooruitgang op het ijs!

Kunstschaatsen in Haarlem

Al vanaf 4 jaar kunnen kinderen starten met de lessen op IJsbaan Haarlem

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Feest bij Bibliotheek Zuid-Kennemerland!

Ieder kind krijgt de kans om op z'n eigen manier te schitteren, bij de leuke gratis Kinderboekenweek-activiteiten in de bieb!

Ontdek de wereld van Hero!

Waar vinden kinderen hun 'tweede thuis', mogen ze lekker vies worden, wordt de inrichting gezien als 'derde pedagoog' en is gezond eten heel belangrijk? Ontdek Hero!

Maak van de Kinderboekenweek een compleet gezinsuitje!

Kinderboekwinkel De Vries Van Stockum is een echt Haarlems icoon. Met leuke activiteiten, winacties en het gezellige Le Petit Café. En boekentips!

12x De leukste kinderfeestjes van dit moment!

Het hele jaar kijken kinderen er naar uit: hun verjaardag! Taart, slingers, visite... en een kinderfeestje! Een leuke middag met vriendjes en vriendinnetjes en heel veel lol. Geen zin in koekhappen in de tuin? Kies dan een van onderstaande, compleet verzorgde partijtjes!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!