Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mamaflow

Tijdens en na de zwangerschap kan je bij Mamaflow terecht voor doula, yoga, massages en meer!

Mamaflow is er voor zwangeren, moeders & baby’s met ondersteuning rondom de bevalling in de vorm van doula, yoga en massages.

Zwangerschapsyoga – Om je goed voor te bereiden op de bevalling en het moederschap is yoga één van de beste vormen van lichaamsbeweging. Tijdens de les werk je aan een sterk en soepel lichaam en leer je ontspanningsoefeningen.

Doula – Om te zorgen dat zwangerschap en geboorte een onvergetelijke ervaring worden kan een doula ondersteuning bieden. Tijdens en na de geboorte geeft zij tips voor houdingen, uitleg over procedures, helpt ze met ademhaling en is ze er als support voor de partner.

Ouder-kind yoga – Door oefeningen en massages de band met je kind versterken. Yoga heeft een positief effect op ontwikkeling, slapen, huilen en spijsvertering van het kind.

Benieuwd naar alle mogelijkheden? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Studio Mamaflow

Zaanenstraat 18

2022 CP Haarlem

Mail direct

Mail direct naar Studio Mamaflow

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

De leukste speeltuinen van Haarlem e.o

Een bezoekje aan de speeltuin vindt toch elk kind leuk? Ken je alle speeltuinen in je eigen wijk al? Probeer dan eens deze speeltuinen in en om Haarlem!

Nu tot 35% korting bij RCN vakantieparken!

Voordeliger weg in de zomervakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de zomervakantie en ontvang tot wel 35% korting!

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief