
Surfana Surfclub 7+
Kinderen vanaf 7 jaar leren in wekelijkse lessen goed surfen in Zandvoort of Bloemendaal!
De Surfana surfclub biedt je een goed excuus om deze zomer lekker veel op het strand te zijn!
Surfles bij Surfana
Als je lid wordt van de surfclub krijg je elke week, of tweewekelijks, surfles van je eigen (ervaren) surfinstructeur in een vast groepje van maximaal 7 kids per instructeur.
De surflessen zijn doordeweeks na schooltijd en in het weekend.
Tijdens de lessen leer je andere surfers kennen, verbeter je spelenderwijs jouw surf-techniek, leer je voorspellen wanneer de golven goed zijn en kan je zelfstandig super veel oefenen met surfen (natuurlijk wel onder begeleiding)
Er zijn 3 niveaus waarbij je je kunt aansluiten, van beginner tot gevorderd. Op de website zie je op welke dag en op welke tijden de lessen zijn.
Wat als er niet gesurfd kan worden? Dan verzint jouw instructeur een super tof alternatief programma met sportieve (water) activiteiten.
Heb je nog nooit eerder gesurfd? Dan is het handig om eerst een keer een losse surfles te komen doen. Lees daarover meer op de website van Surfana.
Surfles in Zandvoort of Bloemendaal
Surfana surfschool heeft 2 locaties; 1 bij strandpaviljoen Rapa Nui in Bloemendaal en 1 bij Noosa in Zandvoort. Allebei te bereiken per fiets, auto (let op; parkeren kan een uitdaging zijn in de zomer!) en met het OV. De locatie in Zandvoort is in het bijzonder goed bereikbaar met de trein; het station is op loopafstand!
Tip: Ben je zo dol op de golven dat je wel eens een hele week wilt surfen? Doe eens mee aan een surf zomerkamp! Of: Vier eens een kinderfeestje bij Surfana!
Surfana Zandvoort
Zeeweg 94
2051 EC Overveen
Openingstijden
Check websitePrijs
Vanaf €90 per maand voor 1 les per weekToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x De leukste kinderfeestjes in en om Haarlem
Dé dag waar kinderen het hele jaar naar uitkijken; hun verjaardag. En dan nog specifieker: hun kinderfeestje. Een kans om een herinnering voor altijd te maken. Geen zin in koekhappen in de tuin? Kies dan een van onderstaande, compleet verzorgde partijtjes!
23x De leukste Theatervoorstellingen voor gezinnen
Volgens ons zijn dit de állerleukste voorstellingen voor gezinnen die de komende te zien zijn in de theaters in en om Haarlem. Deze producties zijn níet alleen om naar te kijken! Er valt veel te lachen, te griezelen, maar ook wordt het publiek vaak gevraagd mee te doen. Interactief theater; top voor kids!
Leuke nazomer-uitjes!
Zo net na de zomervakantie kunnen we het zomergevoel nog even vasthouden met familiefestivals en meer leuke uitjes in en om Haarlem!