LOT PhotographyTerug naar het overzicht

Leg bijzondere momenten vast in een mooi, tijdloos beeld, of een prachtige serie
Lieselot wil beelden maken die je raken en aan het denken zetten. Beelden die jij en de generaties na jou altijd zullen koesteren, die over vijftig jaar nog steeds mooi zijn en hun waarde behouden.

Lieselot Booij is portretfotografe met bezieling en een achtergrond in styling. Door haar informele, gevoelige en vertrouwelijke aard, ontspan je snel en voel je je gezien en op je gemak, waardoor zij de portretten kan maken die ze wil. Je kan achterover leunen en genieten van een efficiënte en professionele aanpak, een stress-vrije ervaring en bent verzekerd van hoge kwaliteit beelden!

Heb je interesse in een mooi, tijdloos portret van jou of je familie? Neem dan contact op voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek om de mogelijkheden en jouw wensen te bespreken.

Een mooi kado om weg te geven óf jezelf kado te geven!

Lot Photography

Johan Wagenaarlaan 114
2102GE Heemstede
Prijs Zie website Naar de website Direct mailen Telefoonnummer
Meer leuke tips

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Spelen bij Linnaeushof

Spelen bij Linnaeushof

Linnaeushof is een pareltje in onze omgeving! Met meer dan 350 speeltoestellen en attracties beleef je hier een TOPdag uit voor het hele gezin. Er kan elke dag heerlijk worden gespeeld!

Boek online je tickets!