Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Konijnenberg

Oudhollands restaurant De Konijnenberg ligt aan de rand van het Groenendaalse bos!

De Konijnenberg ligt in Heemstede aan de rand van het Groenendaalse bos waar je heerlijk kan wandelen en vlakbij kinderboederij ’t Molentje.

Er is een gezellige haard, een beschut terras en Hollandse meesters hangen er aan de muur. Scheelt weer een bezoekje aan het Rijksmuseum…Natuurlijk worden er pannenkoeken gebakken maar ook gerechten als saté en lekkere burgers met dikke frieten staan op de kaart. De vegaburger The Dutch Weed Burger en lekkere maaltijdsalades vind je ook op het menu. Je kan hier terecht met het gezin, maar ook met (grotere) groepen en kinderfeestjes. Combineer dan het kindermenu of de kado-pannenkoek met een superleuke prinsessen-, piraten-, of kabouterspeurtocht. Geregeld komt er een huisgoochelaar trucs vertonen aan je tafeltje. Hou hiervoor hun facebookpagina goed in de gaten.

Restaurant de Konijnenberg bestaat dit jaar maar liefst 155 jaar en heeft wisselende 3 gangen menu’s voor een jubileumprijs van €15,50. Ze bakken pannenkoeken op ambachtelijke wijze, volgens traditioneel recept en met biologisch meel. Dat wordt naar eigen recept speciaal voor ze gemalen door een molenaar in de kop van Noord-Holland.

Beide Paasdagen geopend! Superleuk om eerst zelf met je kinderen paaseieren te gaan zoeken in het mooie Groenendaalse Bos om vervolgens de dag af te sluiten met een heerlijke pannenkoek!

Klik voor meer informatie door naar hun website!

De Konijnenberg

Herenweg 33

2105 MB Heemstede

Openingstijden Dagelijks van 12-20 uur (keuken) restaurant geopend tot 21:00
Prijs Pannenkoeken vanaf € 4,95, saté € 13,95
Mail direct

Mail direct naar De Konijnenberg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x Leuke uitjes met pubers in Haarlem

Pubers en tieners: vaak moeilijk te motiveren, maar o zo blij als je iets vindt dat écht leuk is! Gelukkig biedt Haarlem en omgeving verrassend veel originele en actieve uitjes voor gezinnen met grotere kinderen. Wij maakten een lijst vol stoere, sportieve en sociale activiteiten die zelfs de meest kritische puber kunnen bekoren.

14x De leukste kinderfeestjes in en om Haarlem

Dé dag waar kinderen het hele jaar naar uitkijken; hun verjaardag. En dan nog specifieker: hun kinderfeestje. Een kans om een herinnering voor altijd te maken. Geen zin in koekhappen in de tuin? Kies dan een van onderstaande, compleet verzorgde partijtjes!

Leuke nazomer-uitjes!

Zo net na de zomervakantie kunnen we het zomergevoel nog even vasthouden met familiefestivals en meer leuke uitjes in en om Haarlem!

23x De leukste Theatervoorstellingen voor gezinnen

Volgens ons zijn dit de állerleukste voorstellingen voor gezinnen die de komende te zien zijn in de theaters in en om Haarlem. Deze producties zijn níet alleen om naar te kijken! Er valt veel te lachen, te griezelen, maar ook wordt het publiek vaak gevraagd mee te doen. Interactief theater; top voor kids!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief