Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Onder de Platanen

Dit restaurant, met het grote terras, kijkt uit over de speeltuin van Informatieboerderij Zorgvrij!

Alle gerechten zijn zover mogelijk in de keuken zelf gemaakt en bereid en worden op een landelijke manier opgemaakt. Ieder seizoen probeert de boerderij met het keukenpersoneel leuke gerechten, passend bij de boerderij, te bedenken.

Wil je iets anders dan de standaardpannenkoeken, kies dan uit een van de specialiteiten! Liever een stevige burger, tosti of salade? Deze gerechten zijn ook verkrijgbaar.

Als je het niet op krijgt, dan krijg je de pannenkoek verpakt mee naar huis. Ook speciale wensen, zoals glutenvrije pannenkoeken of pannenkoeken zonder eieren of melk, zijn geen bezwaar!

Kijk voor het hele menu en meer informatie over de pannenkoekenboerderij op de website.

Pannenkoekenboerderij Onder de Plantanen

Genieweg 50

1981 LN Velsen-Zuid

Openingstijden Van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 uur tot 17:00 uur, in het weekend tot 19.00 uur geopend.
Prijs Pannenkoeken vanaf €5,50
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekenboerderij Onder de Plantanen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12 x Toegankelijke kidsproof-uitjes in Noord-Holland

Deze uitjes zijn leuk voor kinderen, én toegankelijk voor iedereen! Of je kind nu prikkelgevoelig is, een lichamelijke beperking heeft, of je als ouder net wat extra overzicht of rust zoekt. Ideaal voor gezinnen die nét wat meer nodig hebben.

We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!

Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.

28x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!

Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!

19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief