Theehuis de Haarlemmerhout
Een knus pannenkoeken- en poffertjeshuis vlakbij de kinderboerderij
Theehuis de Haarlemmerhout ligt in het oudste stadsbos van Haarlem, vlakbij de kinderboerderij.
Je kunt er terecht voor een portie poffertjes of pannenkoeken, maar ook voor koffie met een huisgemaakt taartje, heerlijke broodjes, een juicy burger, een goede uitsmijter, verse gazpacho en meer.
Lekker buiten spelen in de Haarlemmerhout
Vanaf het terras kun je je kinderen altijd goed in de gaten houden, ze kunnen dus heerlijk buiten spelen!
Lazy Sunday Afternoon
Regelmatig is er op zondag live muziek tussen 15.00 en 17.00 uur.
Theehuis de Haarlemmerhout
Hertenkamplaan 1
2012 CV Haarlem
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!
10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!
Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!
Het laatste jaar van…
Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je: