Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Ontdek Het Groene Strand

Gepubliceerd op 5 september 2022

Met deze leuke strand-app maak je je strandwandeling nóg avontuurlijker én je helpt de natuur een handje! Lees meer over Het Groene Strand, open de app en doe mee!

Kinderen ontdekken, tellen en helpen met de Het Groene Strand- App

Een wandeling over het strand wordt extra leuk als je op pad gaat met de app van Het Groene Strand. Open de gratis app Deze link opent in een nieuwe tab, ontdek wat er leeft op het strand en geef je waarnemingen door!

Het werkt heel simpel: je ontdekt en telt van alles wat je tegenkomt en geeft het door via de app. Dus vinden jullie zeeanemonen? Zwemkrabbetjes? Zandloopkevertjes of wiervliegjes? Geef door hoeveel jullie er zien, geef door wat de toestand van het diertje is en help op deze manier de natuur een handje!

Het Groene Strand

Het Groene Strand is een samenwerking van meerdere natuur- en milieuorganisaties. Stranden zijn belangrijk voor de biodiversiteit, maar door intensief gebruik van de stranden is een mooi landschap en wonderlijke natuur de afgelopen jaren verloren gegaan. Het Groene Strand wil hier verandering in brengen door de natuur en natuurbeleving weer haar plek terug te geven op het strand. Jij kunt hieraan meehelpen! Deze link opent in een nieuwe tab

Klik door naar de website voor meer informatie en open de gratis app op je telefoon!

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Koningsdag 2026 in en om Haarlem

Koningsdag in Haarlem is altijd een groots oranjefeest! Een overzicht van de leukste feest-plekken voor kids in Haarlem en  omgeving!

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

Favoriete uitjes & adressen

Meivakantie bij Teylers Museum

SportSupport Meivakantie activiteiten

Familiefilms bij Pathe Haarlem

Meivakantie in Huis van Hilde

Over een kleine mol…

Spelen bij de Oosteinde

Midgetgolf Haarlem

VakantieKaravaan Meivakantie

KidsPark | Opblaasattracties

Frans Hals Museum

Meivakantie in Cruquius Museum

Street Jump Haarlem

Meer inspiratie

Play Kinetix – Meivakantie-actie!

Negen kamers vol beweging, games en FUN! Nu met meivakantie-voordeel

Dino-Day

Avontuur en spanning bij Playground Haarlem voor alle dino-fans!

KidsPark | Opblaasattracties

In de schoolvakantie staat de hal vol met gave opblaasattracties voor kids van 2-12 jaar!

Hero Kinderfestival

Een feestelijke dag voor het hele gezin in het Haarlemse Florapark. Lees hier wat er te doen is!

VakantieKaravaan Meivakantie

Gave clinics die te maken hebben met cultuur, creativiteit en sport

Meivakantie in ARTIS

Ontdek deze vakantie de jonge dieren, het broedseizoen en nog veel meer door het hele park bij ARTIS

De nieuwste familiefilms bij Pathe

Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!

Workshop papier scheppen

Je gaat aan de slag met een schepraampje, water en papierpulp.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief