Park Velserbeek
Park Velserbeek is de plek in Velsen Zuid voor een bezoekje aan de kinderboerderij!
Park, speeltuin en pierenbadje
Kom wandelen in het park, spelen in de speeltuin en met mooi en warm weer in het peuterbadje of een lekker kopje thee drinken in de theeschenkerij. Uiteraard kan een bezoekje aan het park niet zonder een bezoekje aan een van de vele dieren in het park!
Kinderboerderij in Velsen
Op de kinderboerderij van park Velserbeek en de andere dierenverblijven in het park zijn namelijk veel verschillende soorten dieren aanwezig. Zo kan je dieren ontmoeten die ook op een echte boerderij voorkomen, zoals varkens, geiten, schapen en kippen. Daarnaast zijn er ook nog allerlei bijzondere dieren te zien, zoals zwarte zwanen, de witte pauw, blauwe pauwen, pekingeenden, kalkoenen en parelhoenders.
Heb je altijd al een konijntje of een geitje willen knuffelen, kom dan gauw eens langs op de kinderboerderij. Op de kinderboerderij is ook veel informatie te lezen over de dieren.
Tip: De leukste activiteiten vind je terug op onze site, via Facebook en Instagram!
Park Velserbeek
Velserbeek 3
1981 LA Velsen-Zuid
Openingstijden
Maart t/m oktoberMaandag t/m vrijdag 10.00 – 16.30 uur
Zaterdag t/m zondag 12.30 – 16.30 uur
November t/m februari
Maandag t/m vrijdag 10.00 – 16.00 uur
Zaterdag t/m zondag 12.30 – 16.00 uur
Gesloten op nieuwsjaardag, Koningsdag en eerste en tweede kerstdag.
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas surprises
Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
8x Sinterklaas uitjes in Haarlem eo
Hier kun je Sinterklaas en de pieten bezoeken! Bekijk deze Sinterklaas-uitjes in Haarlem en omgeving. Als bonus hebben we ook nog wat leuke. lokale cadeau-tips voor je!