Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ruine van Brederode

De Ruïne van Brederode.. even terug in de tijd! Een prachtige plek om rond te wandelen en weg te dromen!

Kasteel Brederode

De Ruïne van Brederode in Santpoort-Zuid is een bijzondere en historische locatie. Het zijn de resten van Kasteel Brederode uit de 13e eeuw, gesticht door Willem I van Brederode.

Als je de poort binnen stapt en de tuin betreedt, voel je direct de kasteelsfeer van weleer. Wandel door de tuin, ga over de sprookjesachtige, lange brug tot je aankomt bij de entree van de Ruïne. Je kan lekker rondwandelen op eigen houtje, de verschillende kamers bekijken, naar de toren klimmen en genieten van een spectaculair uitzicht. Of je boekt een rondleiding of een speurtocht. Het is allemaal mogelijk.

Op het terrasje bij de hoofdburcht kan je koffie, thee of een sapje drinken.

Bezoek de Ruïne met het gezin en laat je betoveren door de oude kasteelsfeer. Er worden regelmatig activiteiten georganiseerd; proeverijen, koffieconcerten, feesten, rondleidingen en exposities. Maar wat dacht je van een kinderfeestje op deze locatie? De droom van ieder kind; van ridder tot jonkvrouw! 

Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Ruine van Brederode

Velserenderlaan 2

2082 LA Santpoort-Zuid

Openingstijden Maart - oktober
woensdag 11.00 – 17.00
vrijdag 11.00 – 17.00
zaterdag 11.00 – 17.00
zondag 11.00 – 17.00
Prijs Entree € 6
Kinderen 4 t/m 11 jaar € 4
Kinderen 0 t/m 3 jaar gratis
Mail direct

Mail direct naar Ruine van Brederode

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kerstwereld in de KoepelKathedraal

Een fantastisch miniatuur-winterwonderland op een heel bijzondere plek!

Vakantie activiteiten in het Joods Museum junior

Ontdek deze vakantie wat het betekent om Joods te zijn in het Joods Museum junior!

Kerstvakantie in de Schuur

Leuke films, toffe voorstellingen, avontuurlijk schuurlab én natuurlijk: disco!

Play Kinetix

Het allereerste actieve gamepark van Nederland met wel 9 kamers vol beweging, games en FUN!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!

28x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!

Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!

We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!

Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.

12 x Toegankelijke kidsproof-uitjes in Noord-Holland

Deze uitjes zijn leuk voor kinderen, én toegankelijk voor iedereen! Of je kind nu prikkelgevoelig is, een lichamelijke beperking heeft, of je als ouder net wat extra overzicht of rust zoekt. Ideaal voor gezinnen die nét wat meer nodig hebben.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief