Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Floragaarde

Een geweldige speeltuin in de Haarlemse Leidsevaartbuurt met toffe activiteiten.

Speeltuin voor jonge en oudere kinderen

Speeltuin Floragaarde heeft een deel van de speeltuin speciaal ingericht voor kleine kinderen zodat ze veilig kunnen spelen. Er zijn meerdere klimtoestellen die voor kinderen tot 6 jaar veel uitdagingen bieden. Ook aan de ouders is gedacht, voor hen zijn er veel bankjes en picknicktafels.

Maar ook door oudere kinderen wordt Floragaarde druk bezocht. Er is een basketbalveld en je kunt met skates en skateboards je grenzen verleggen. Natuurlijk zijn er ook voor oudere kinderen speeltoestellen zoals schommels, klimmogelijkheden en zelfs een kabelbaan.

Activiteiten in de speeltuin

Regelmatig organiseert de speeltuin leuke workshops en activiteiten. Houd daarvoor onze uitagenda of de activiteitenkalender van de speeltuin in de gaten!

Ga voor meer informatie en het volledige activiteitenoverzicht naar de website van de speeltuin!

Speeltuin Floragaarde

Van Oosten de Bruijnstraat 62

2014 VS Haarlem

Openingstijden

Speeltuin Floragaarde is elke dag vrij toegankelijk van vanaf 9 uur tot zonsondergang.

De toezichthouder is op enkele dagen per week aanwezig
Als de toezichthouder er is, kun je koffie, thee, limonade, ijs, snoep en koek kopen en dan is de kabelbaan ook te gebruiken.

 

Prijs Toegang is gratis.
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Floragaarde

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x Restaurants met terras en speelplek!

Zonnetje, cappuccinootje, kletsen met vriend(inn)en, kindertjes die lekker spelen én daar anderen niet teveel bij in de weg zitten; Kidsproof terrassen!

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,

Zwemmen in en rond Haarlem

Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.

9X gratis uitjes in Haarlem een omgeving

Leuke dingen doen duur? Dat hoeft helemaal niet! Er zijn in en om Haarlem genoeg leuke uitjes om met je kinderen te doen die helemaal gratis zijn! Zo kost iets leuks doen op jullie vrije middag of weekend alleen maar tijd, en dat zijn deze leuke gratis uitjes dubbel en dwars waard!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief