Speeltuin Floragaarde
Een geweldige speeltuin in de Haarlemse Leidsevaartbuurt met toffe activiteiten.
Speeltuin voor jonge en oudere kinderen
Speeltuin Floragaarde heeft een deel van de speeltuin speciaal ingericht voor kleine kinderen zodat ze veilig kunnen spelen. Er zijn meerdere klimtoestellen die voor kinderen tot 6 jaar veel uitdagingen bieden. Ook aan de ouders is gedacht, voor hen zijn er veel bankjes en picknicktafels.
Maar ook door oudere kinderen wordt Floragaarde druk bezocht. Er is een basketbalveld en je kunt met skates en skateboards je grenzen verleggen. Natuurlijk zijn er ook voor oudere kinderen speeltoestellen zoals schommels, klimmogelijkheden en zelfs een kabelbaan.
Activiteiten in de speeltuin
Regelmatig organiseert de speeltuin leuke workshops en activiteiten. Houd daarvoor onze uitagenda of de activiteitenkalender van de speeltuin in de gaten!
Ga voor meer informatie en het volledige activiteitenoverzicht naar de website van de speeltuin!
Speeltuin Floragaarde
Van Oosten de Bruijnstraat 62
2014 VS Haarlem
Openingstijden
Speeltuin Floragaarde is elke dag vrij toegankelijk van vanaf 9 uur tot zonsondergang.
De toezichthouder is op enkele dagen per week aanwezigAls de toezichthouder er is, kun je koffie, thee, limonade, ijs, snoep en koek kopen en dan is de kabelbaan ook te gebruiken.
Prijs
Toegang is gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem
Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).