Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Floragaarde

Een geweldige speeltuin in de Haarlemse Leidsevaartbuurt met toffe activiteiten.

Speeltuin voor jonge en oudere kinderen

Speeltuin Floragaarde heeft een deel van de speeltuin speciaal ingericht voor kleine kinderen zodat ze veilig kunnen spelen. Er zijn meerdere klimtoestellen die voor kinderen tot 6 jaar veel uitdagingen bieden. Ook aan de ouders is gedacht, voor hen zijn er veel bankjes en picknicktafels.

Maar ook door oudere kinderen wordt Floragaarde druk bezocht. Er is een basketbalveld en je kunt met skates en skateboards je grenzen verleggen. Natuurlijk zijn er ook voor oudere kinderen speeltoestellen zoals schommels, klimmogelijkheden en zelfs een kabelbaan.

Activiteiten in de speeltuin

Regelmatig organiseert de speeltuin leuke workshops en activiteiten. Houd daarvoor onze uitagenda of de activiteitenkalender van de speeltuin in de gaten!

Ga voor meer informatie en het volledige activiteitenoverzicht naar de website van de speeltuin!

Speeltuin Floragaarde

Van Oosten de Bruijnstraat 62

2014 VS Haarlem

Openingstijden

Speeltuin Floragaarde is elke dag vrij toegankelijk van vanaf 9 uur tot zonsondergang.

De toezichthouder is op enkele dagen per week aanwezig
Als de toezichthouder er is, kun je koffie, thee, limonade, ijs, snoep en koek kopen en dan is de kabelbaan ook te gebruiken.

 

Prijs Toegang is gratis.
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Floragaarde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Licht Festival Caprera

Een betoverende wandeling door het donkere bos, langs prachtige lichtkunstwerken!

Met de hele familie naar het Rijksmuseum

Waan je deze voorjaarvakantie in de 17de eeuw! Maak een hippe kraag of ga op onderzoek!

Voorjaarsvakantie bij Teylers Museum

Een voorjaarsvakantie vol wetenschap voor kids van 4–12 jaar
Nieuw

Naar Art Zoo in voorjaarsvakantie

Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand in Amsterdam

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.

Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief