Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Santpoort

Voel je een prins of prinses in de speeltuin in Santpoort!

Speeltuin Santpoort heeft heel veel speeltoestellen. Eén daarvan is het “kasteel van Brederode”! Beklim de toren en tuur over de velden, zit als een koning of koningin op de troon of betreed het kasteel via de ophaalburg…

De gezelligste schommel is de schommel met het hangende net. Je kan er namelijk met meerdere kinderen tegelijk in liggen en schommelen. Speel je liever met water? In de zandbak staat een waterpomp: maak een tunnel van plastic buizen vanaf de pomp en leidt het water door de zandbak heen.

Heel fijn; er is een winkeltje waar je tegen vriendelijke prijsjes enkele consumpties kunt kopen. (Geen pin!) 

Kijk voor foto’s van meer speeltoestellen op de website via de link onder de roze button! 

Tip; een compleet overzicht van speeltuinen in en om Haarlem vind je hier 

Speeltuin Santpoort

Valckenhoeflaan 2

2071 RR Santpoort-Noord

Openingstijden Vanaf 27 februari tot en met 31 oktober: Ma, dins en donderdag 15.00-17.30 uur Woens, vrij, zat en zondag  13.30-17.30 uur  

In de vakanties is de speeltuin vaker open, in de winter minder vaak. Check de website!
Prijs €0,70 per persoon Geen pin!
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Santpoort

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomeractiviteiten bij Boerderij Zorgvrij

Er is elke dag wel iets leuks te doen bij de gezellige boerderij in Velsen/ Spaarnwoude!

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Den Haag van strand tot stad

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE: Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!

Vier de zomer in Teylers Museum

Doe de nieuwe familie escape game, ga op expeditie naar de hoogste berg, maak een caleidoscoop & meer!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras

Lekker koffie drinken of een taartje eten met het gezin of vrienden met kinderen? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Haarlem zijn daar ideaal voor!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen

Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief