Speeltuin de Eenhoorn
Naast enorm veel speeltoestellen is er ook een kinderboerderij!
Dit is echt een enorm grote buitenspeeltuin!
Naast de schommels, wippen en klimtoestellen heeft het ook de grootste glijbaan van Haarlem en een vet coole kabelbaan!
Als je dan even wilt uitrusten kun je even iets te eten of drinken halen in het clubgebouw.
Hoewel deze speeltuin midden in een woonwijk staat heeft het een super leuke kinderboerderij! Er zijn kippen en geiten maar zelfs ook paarden!
De speeltuin organiseert ook regelmatig leuke knutsel- en spelmiddagen.
Bezoek de website door op de roze button te klikken!
Speeltuin de Eenhoorn
Bernstraat 2
2034 CV Haarlem
Openingstijden
Woensdag en Vrijdag vanaf 13.00 uurZaterdag en Zondag vanaf 12.00 uur
Prijs
€0,50 voor leden, €1,- voor niet-leden
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Binnenspeeltuinen in Haarlem e.o
You love it or you hate it... indoor speelparadijzen! Maar geef toe, heerlijk om je kids hier af en toe 'uit te laten' en zelf even met krantje en koffie te relaxen. Ken je deze binnenspeeltuinen in Haarlem en omgeving al?
Binnen-uitjes in Haarlem voor een regenachtige dag
10x REGENPROGRAMMA! Regent het op jullie vrije dag? Net nu jullie zin hadden om als gezin iets leuks te doen? Geen nood, als je geen zin hebt in een nat pak zijn dit ook leuke uitjes! Deze leuke dingen doe je op indoor-locaties in en om Haarlem!
6x Boswandeling & Chocomel
Kastanjes zoeken, in bergen bladeren springen, een speurtocht doen... heel leuk, en daarna hebben we TREK!