Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Glasblazers

Een leuke speeltuin aan het Spaarne, waar ook regelmatig gezellig evenementen worden georganiseerd.

Op een mooie plek aan het Spaarne ligt speeltuin de Glasblazers. Hier kunnen kinderen -tussen één en tien jaar-  zowel in de zomer als in de winter naar hartelust spelen. Er zijn meerdere glijbanen, een trampoline, grote zandbak, schommels, speeltoren en speelschip.

Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Kidsproof biedt meer tips voor kinderfeestjes of speeltuinen in Haarlem!

Speeltuinvereniging De Glasblazers

Scheepmakersdijk 10

2011 AT Haarlem

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden
Mail direct

Mail direct naar Speeltuinvereniging De Glasblazers

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Playground Haarlem

Heerlijk uitdagend spelen in deze bijzondere speeltuin in de Haarlemse Waarderpolder

Stairway to Heaven

Een unieke tocht naar de koepel van de KoepelKathedraal: 45 meter boven de grond!

Vier de zomer bij Museum van de Geest

Met deze zomer: Een speelse, interactieve speurtocht in en om het museum, voor nieuwsgierige kids (6+)

Klimpark 21

Het avontuurlijke klimpark in Nieuw-Vennep waar je je grenzen verlegt!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

7x Leuke uitjes met pubers in Haarlem

Pubers en tieners: vaak moeilijk te motiveren, maar o zo blij als je iets vindt dat écht leuk is! Gelukkig biedt Haarlem en omgeving verrassend veel originele en actieve uitjes voor gezinnen met grotere kinderen. Wij maakten een lijst vol stoere, sportieve en sociale activiteiten die zelfs de meest kritische puber kunnen bekoren.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief