Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sportplaza Groenendaal

Zwemactiviteiten en zwemlessen voor jong en oud!

Watervrij en waterpret!
Tijdens Jip’s baby en peuterzwemmen leren kindjes op speelse wijze, op de muziek van leuke kinderliedjes, de mogelijk en onmogelijkheden van het water kennen. Een les duurt 15 tot 20 minuten. Het eerste halfuur is voor de jongste kinderen van 0 tot 18 maanden, het tweede halfuur voor kinderen van 18 maanden tot 4 jaar.

Recreatief zwemmen
Sportplaza Groenendaal heeft naast een wedstrijdbad, een peuterbadje en een bubbelbadje ook een golfslagbad. In het weekend en in vakanties wordt hier vaak een speeltoestel in gelegd.

Zwemlessen
Sportplaza biedt jonge kinderen (vanaf ongeveer 4 jaar) de mogelijkheid om te leren zwemmen. Naast de reguliere zwemlessen is het ook mogelijk om met een verkorte cursus te leren zwemmen met ’turbozwemmen’.

Kijk voor meer informatie over de zwemactiviteiten van Sportplaza Groenendaal op de website.

Tip: Je kunt in het zwembad ook een leuk kinderfeestje vieren!

Sportplaza Groenendaal

Sportparklaan 16

2103 VT Heemstede

Openingstijden Kijk voor de actuele openingstijden en de tijden van de zwemlessen op de website.
Prijs Raadpleeg de website voor actuele tarieven
Mail direct

Mail direct naar Sportplaza Groenendaal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap

Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem

Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief