De Estafette
Kom heerlijk zwemmen in het binnen- of buitenbad van De Estafette in Nieuw-Vennep!
De Estafette is een gezellige, sociale en sportief gebouw in Nieuw-Vennep. De Estafette heeft een binnen- en buitenbad, sporthallen, fitness en horeca. Je zult je hier zeker niet vervelen!
Wekelijks zijn er leuke activiteiten te doen in het zwembad. En ook zonder activiteiten kun je je vermaken in dit heerlijke bad. Met warm weer plons je in het verfrissende buitenzwembad en met slecht weer kun je een duik nemen in het verwarmde binnenbad!
Je kunt hier zwemles en sportlessen volgen, vrijzwemmen, ontspannen en kinderfeestjes geven.
En natuurlijk kun je na het zwemmen nog even langs het eettentje voor een lekker ijsje!
Klik op de roze button voor meer informatie!
Sportplaza
Helsinkilaan 1
2152 KG Nieuw-Vennep
Openingstijden
Zie de websitePrijs
Verschilt per activiteit en lesVrijzwemmen: €5,45
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Licht Festival Caprera
Een betoverende wandeling door het donkere bos, langs prachtige lichtkunstwerken!
Speur door Museumhuis Beeckestijn
'Kijken met je handen': speur en zoek naar bijzondere voorwerpen in het buitenhuis!
Cruquius Museum
Gemaal 'De Cruquius' is de grootste stoommachine ter wereld! Interessant voor groot en klein!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!
Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!
Déze familievoorstellingen raden wij aan – Te zien in theaters in Haarlem e.o.
Laat je verrassen door theater vol fantasie, muziek en verhalen om samen van te genieten! Veel plezier in het theater!
Escaperooms Haarlem e.o.
Leuk en uitdagend voor de echte puzzelaars onder jullie! Doe een escaperoom of escapegame als gezinsuitje of kinderfeestje!
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!