Natuurspeeltuin Paddenpoel
De Paddenpoel is een gratis toegankelijke natuurspeeltuin in de Haarlemmer kweektuin
Middels een geslaagde crowdfundcampagne is naar ontwerp van Moragh Rush van Speeling, een bedrijf dat gespecialiseerd is in de aanleg van natuurlijke speeltuinen, een prachtige speelplek gerealiseerd in de Haarlemmer Kweektuin.
Kinderen vanaf 6 jaar kunnen hier tijdens openingstijden van de Haarlemmer Kweektuin heerlijk spelen en ravotten, over bruggetjes lopen, met water kliederen en chillen in een van de vele hoekjes de de speelplek rijk is.
De speeltuin is gratis toegankelijk.
Uitgespeeld? Haal nog een lekker ijsje bij het Kweekcafé!
Stadskweektuin NME
Kleverlaan 9
2023 JC Haarlem
Openingstijden
Ma t/m vr 9.00- 17.00 uurZa en zo 10.00- 19.30 uur ( 1 april t/m 30 september )
Za en zo 10.00- 17.00 uur ( 1 oktober t/m 31 maart )
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x HomeMade recepten voor de herfst: Leuk en makkelijk!
Leuk en makkelijk om samen te maken, deze herfstige recepten! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies!
8x Sinterklaas uitjes in Haarlem eo
Hier kun je Sinterklaas en de pieten bezoeken! Bekijk deze Sinterklaas-uitjes in Haarlem en omgeving. Als bonus hebben we ook nog wat leuke. lokale cadeau-tips voor je!
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!