ABC Architectuurcentrum
Lokaal architectuurcentrum, leuk voor jong en oud. Kom zelf bouwen!
60.000 Lego steentjes
In het ABC Architectuurcentrum Haarlem kunnen kinderen (en natuurlijk ook volwassenen) zich helemaal uitleven met maar liefst 60.000 LEGO steentjes. Laat je inspireren door wat je in de tentoonstellingen hebt gezien of door de bouwwerken van andere kinderen!
Dit kan ook als kinderfeestje worden gedaan.
Tentoonstellingen
Het ABC heeft als doel het bevorderen van de belangstelling voor de gebouwde omgeving in Haarlem en de regio Kennemerland. Het ABC heeft wel 6 tentoonstellingsruimten. Hierdoor kunnen veel wisselende exposities worden getoond.
Kom je langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.
TIP: Ontvang jij onze maandelijkse nieuwsbrieven al? Vol leuke tips voor jouw gezin in en om Haarlem! Meld je aan
ABC Architectuurcentrum Haarlem
Groot Heiligland 47
2011 EP Haarlem
Openingstijden
Check websiteToon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras
Lekker koffie drinken of een taartje eten met het gezin of vrienden met kinderen? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Haarlem zijn daar ideaal voor!
5x Dáárom naar Boerderij Zorgvrij!
Bij deze boerderij in Spaarnwoude Park beleef je van alles! Het is de plek waar kinderen 'leren' moeiteloos combineren met spelen en plezier hebben. Dít is waarom wij vinden dat elk kind een keer bij Boerderij Zorgvrij geweest moet zijn!