Pluktuin Haarlem
Pluk zelf je boeket biologisch geteelde bloemen in Haarlem!
Aan de Belgiëlaan, op een voormalig voetbalveld, is een bloemenplukweide ontstaan.
Hier kun je zelf een duurzaam boeket plukken en samenstellen met een kleurrijk aanbod van bloemen! Zelf bloemen plukken is heel duurzaam want er worden geen bestrijdingsmiddelen of kunstmest gebruikt en is er geen transport nodig. Daarnaast zijn de bloemen goed voor de Haarlemse bijen en insecten.
Het is leuk voor jong en oud, en ook nog leerzaam want er wordt door de medewerkers graag verteld over de bloemen. Bij de plukweide is ook een speelplek met twee tipi’s en er staat een trampoline. Daarnaast is er genoeg ruimte op het terrein om lekker te picknicken of een rondje te lopen langs de moestuintjes of de groenteboer.
Plukseizoen: van Juni t/m Oktober (eerste vorst)
Kom een kijkje nemen en pluk zelf een los boeket €8
Koop een strippenkaart en kom 5 x plukken €36 euro
Word Plukdeelnemer bij de bloemen Plukweide €110 euro
De ingang van de bloemen plukweide bevind zich aan de Belgielaan 3 ( terrein van klein belgie) of aan het tennispad 2.
bloemen Plukweide
Tennispad 2
2034 JA Haarlem
Openingstijden
Plukken van ongeveer juni t/m oktoberPrijs
Kom een kijkje nemen en pluk zelf een los boeket €8Koop een strippenkaart en kom 5 x plukken €36
Word Plukdeelnemer bij onze bloemen Plukweide €110
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas surprises
Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
8x Sinterklaas uitjes in Haarlem eo
Hier kun je Sinterklaas en de pieten bezoeken! Bekijk deze Sinterklaas-uitjes in Haarlem en omgeving. Als bonus hebben we ook nog wat leuke. lokale cadeau-tips voor je!