Bunker Museum IJmuiden
Vet cool en interessant, dit openluchtmuseum waar je terug in de tijd gaat naar de Tweede Wereldoorlog
Wel 6 bunkers, reconstructies van loopgraven, een mini-duikboot en een diorama…
In dit openluchtmuseum ga je even terug in de tijd, toen Duitse soldaten in de Tweede Wereldoorlog schuilden in deze bunkers en loopgraven.
Vrijwilligers geven je graag een rondleiding op elke eerste en derde zondag van de maanden april t/m oktober.
Kinderrondleidingen
Klik door naar de website om te zien wanneer er speciale kinderrondleidingen zijn!
Vergeet niet vooraf te reserveren!
Meer Kidsproof musea vind je in onze categorie ‘Eropuit’!
Bunker Museum IJmuiden
Badweg 38
1976 BZ IJmuiden
Prijs
t/m 3 jaar & aanvullende minirondleiding gratis4 t/m 12 jaar € 3 - aanvullende minirondleiding € 1
Volwassenen € 6 - aanvullende minirondleiding € 2
Veteranen met veteranenpas : gratis - aanvullende minirondleiding gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Alles over de maan bij Space Expo!
Ga je mee naar de maan? Gave voorstelling en kinderactiviteiten bij Space Expo in de voorjaarsvakantie.
Licht Festival Caprera
Een betoverende wandeling door het donkere bos, langs prachtige lichtkunstwerken!
Met de hele familie naar het Rijksmuseum
Waan je deze voorjaarvakantie in de 17de eeuw! Maak een hippe kraag of ga op onderzoek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!
Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!
24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.
Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!