Toolenburger Plas
Lekker zwemmen, spelen en surfen kan ook in de Toolenburger plas
Tussen Hoofddorp en Nieuw-Vennep ligt de Toolenburger Plas.
Deze is heel fijn voor een zonnige dag, want de plas in geschikt om in te zwemmen en het strandje is fijn om te spelen en te zonnen.
Ook is er een voetbal- en basketbalveldje dus vergeet je bal niet mee te nemen!
Aan de plas liggen restaurants Lieveling en Long Island.
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Binnenspeeltuinen in Haarlem e.o
You love it or you hate it... indoor speelparadijzen! Maar geef toe, heerlijk om je kids hier af en toe 'uit te laten' en zelf even met krantje en koffie te relaxen. Ken je deze binnenspeeltuinen in Haarlem en omgeving al?
Binnen-uitjes in Haarlem voor een regenachtige dag
10x REGENPROGRAMMA! Regent het op jullie vrije dag? Net nu jullie zin hadden om als gezin iets leuks te doen? Geen nood, als je geen zin hebt in een nat pak zijn dit ook leuke uitjes! Deze leuke dingen doe je op indoor-locaties in en om Haarlem!
We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!
Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.