Toolenburger Plas
Lekker zwemmen, spelen en surfen kan ook in de Toolenburger plas
Tussen Hoofddorp en Nieuw-Vennep ligt de Toolenburger Plas. Deze is heel fijn voor een zonnige dag, want de plas in geschikt om in te zwemmen en het strandje is fijn om te spelen en te zonnen.
Voor de kids vind je hier een trapveld, basketbalveld, speel- en uitzichtheuvel, een modelbootvijver met vissteigers en een sleehelling. Het wandelpad rondom de plas is 3,2 km lang.
Aan de plas liggen de restaurants Lieveling en Long Island.
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Linnaeushof
Linnaeushof is Europa's grootste speeltuin. Je kunt er binnen en buiten spelen en er is een waterpark!
Playground Haarlem
Heerlijk uitdagend spelen in deze bijzondere speeltuin in de Haarlemse Waarderpolder
Zomervakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Ontdek verhalen van over de hele wereld met interactieve activiteiten in Wereldmuseum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.