Veerplas
Plezier gegarandeerd bij het zwemwater van de Veerplas in Spaarnwoude Park
De Veerplas is een meertje in de Veerpolder. Vroeger heette dit meertje ook wel het PTT meertje, dat komt door de grote zendmast van 150 meter hoog die je van veraf kunt zien. Vanaf het strandje kijk je uit op veel groen en veel riet waar veel vogels van genieten. Ook kun je vanaf je badlaken uitkijken op de markante molen De Veer.
Ook kinderen vinden het hier geweldig. Spelen met zand en water op de zandstrandjes is voor jong en oud even lekker ontspannen. Ook staan er speelvoorzieningen zoals een glijbaan en klimtoestel. De strandjes zijn een goed alternatief voor de kust: dicht bij de stad, in een groene omgeving.
Bij het Veerkwartier staat de koffie klaar, en natuurlijk meer. Ook voor een heerlijke lunch of diner staat de keukenbrigade garant. Wist je dat ze bij het Veerkwartier allerlei activiteiten organiseren?
In de winter mogen er ook honden het water in, in de zomer is de plas voorbehouden aan spelende kinderen.
Let op; Check de kwalitiet van het zwemwater op zwemwater.nl, klik door via de website button!
En goed te weten: er is geen toezicht op het zwemwater!
Spaarnwoude Park
A. Hofmanweg
2031 Haarlem
Openingstijden
Van mei tot en met september elke dag toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang.Prijs
Gratis toegankelijk.Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Kerstwereld in de KoepelKathedraal
Een fantastisch miniatuur-winterwonderland op een heel bijzondere plek!
Funmania Aalsmeer
Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!
Welkom in de Middeleeuwen!
De bekende NTR-serie nu live, een duizelingwekkende tijdreis door 1000 jaar.Blogs & inspiratie
Alle blogs
We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!
Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.
8x Binnenspeeltuinen in Haarlem e.o
You love it or you hate it... indoor speelparadijzen! Maar geef toe, heerlijk om je kids hier af en toe 'uit te laten' en zelf even met krantje en koffie te relaxen. Ken je deze binnenspeeltuinen in Haarlem en omgeving al?
28x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!
Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!