Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Veerplas

Plezier gegarandeerd bij het zwemwater van de Veerplas in Spaarnwoude Park

De Veerplas is een meertje in de Veerpolder. Vroeger heette dit meertje ook wel het PTT meertje, dat komt door de grote zendmast van 150 meter hoog die je van veraf kunt zien. Vanaf het strandje kijk je uit op veel groen en veel riet waar veel vogels van genieten. Ook kun je vanaf je badlaken uitkijken op de markante molen De Veer.

Ook kinderen vinden het hier geweldig. Spelen met zand en water op de zandstrandjes is voor jong en oud even lekker ontspannen. Ook staan er speelvoorzieningen zoals een glijbaan en klimtoestel. De strandjes zijn een goed alternatief voor de kust: dicht bij de stad, in een groene omgeving.

Bij het Veerkwartier staat de koffie klaar, en natuurlijk meer. Ook voor een heerlijke lunch of diner staat de keukenbrigade garant. Wist je dat ze bij het Veerkwartier allerlei activiteiten organiseren?

In de winter mogen er ook honden het water in, in de zomer is de plas voorbehouden aan spelende kinderen.

Let op; Check de kwalitiet van het zwemwater op zwemwater.nl, klik door via de website button!
En goed te weten: er is geen toezicht op het zwemwater!

 

Spaarnwoude Park

A. Hofmanweg

2031 Haarlem

Openingstijden Van mei tot en met september elke dag toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang.
Prijs Gratis toegankelijk.
Mail direct

Mail direct naar Spaarnwoude Park

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Haarlem

Meer inspiratie

Zwembad de Heerenduinen

Recreatief zwemmen, ouder-kind zwemmen, kinderfeestjes vieren; het kan bij sit zwembad in IJmuiden!
Nieuw

Gamestate Haarlem: actie en fun voor het hele gezin

Een supertof indoor-uitje voor kids en ouders die van actie houden!

Cruquius Museum

Gemaal 'De Cruquius' is de grootste stoommachine ter wereld! Interessant voor groot en klein!

Licht Festival Caprera

Een betoverende wandeling door het donkere bos, langs prachtige lichtkunstwerken!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

Escaperooms Haarlem e.o.

Leuk en uitdagend voor de echte puzzelaars onder jullie! Doe een escaperoom of escapegame als gezinsuitje of kinderfeestje!

Déze familievoorstellingen raden wij aan – Te zien in theaters in Haarlem e.o.

Laat je verrassen door theater vol fantasie, muziek en verhalen om samen van te genieten! Veel plezier in het theater!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief