
Speeltuin de Papegaai
Kom schommelen, spelen, rennen en springen in de speeltuin!
In de speeltuin kun je schommelen, draaien in de draaimolen, hangmat wiegen, klimmen, klauteren en niet te vergeten iets lekkers kopen.
Daarnaast organiseert de speeltuin vele kinderactiviteiten, die het gehele jaar door plaatsvinden. Af en toe organiseren ze zelfs een disco, houd hiervoor de website in de gaten!
Speeltuin De Papegaai
Jac. van Looystraat 29
2032 ZA Haarlem
Openingstijden
maandag geslotendinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13:00–17:00
zaterdag alleen de even weken van 13:00 tot 17:00 uur open
zondag alleen de even weken van 13:00 tot 17:00 uur open
Prijs
Lidmaatschap € 29,50 per jaar per gezin
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hero: Voor avonturiers!
Hero is niet alleen een van de goedkoopste kindercentra in de regio; ze zijn ook sponsor van hele leuke kids-activiteiten in Haarlem!
Zwemmen in en rond Haarlem
Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.
De leukste vakantiekampen 2025!
Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?