
Speeltuin Jeugdland Haarlem
Een prachtige natuurspeeltuin op het Theemsplein
In 2014 is een begin gemaakt met het ‘omtoveren’ van de meer dan 60 jaar oude speeltuin in een meer ‘natuurlijk spelen’ omgeving.
De speeltuin is voortdurend in ontwikkeling. Het concept van ‘natuurlijk spelen’ waarbij zoveel mogelijk natuurlijke materialen worden gebruikt, wordt verder ontwikkeld.
Op woensdag en vrijdagmiddag is de beheerdster Vera aanwezig. Zij organiseert dan vaak een activiteit. Je kunt dagelijks terecht om te spelen, en het speeltuinhuisje is te huur voor kindgerelateerde feestjes.
Houd ook de agenda in de gaten voor leuke activiteiten!
Meer inspiratie


Kinepolis Familieticket
Makkelijk bereikbare bioscoop met alle nieuwste familiefilms op het grote doek!
Pieter Vermeulen Museum
Bezoek de interactieve tentoonstelling ‘Dino's' in dit súper kindvriendelijke museum in Driehuis
Griezelfeestje HalloWiebe
HalloWiebe bij Kinepolis: kom gezellig griezelen in de bios! Compleet met photobooth.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke nazomer-uitjes!
Zo net na de zomervakantie kunnen we het zomergevoel nog even vasthouden met familiefestivals en meer leuke uitjes in en om Haarlem!
23x De leukste Theatervoorstellingen voor gezinnen
Volgens ons zijn dit de állerleukste voorstellingen voor gezinnen die de komende te zien zijn in de theaters in en om Haarlem. Deze producties zijn níet alleen om naar te kijken! Er valt veel te lachen, te griezelen, maar ook wordt het publiek vaak gevraagd mee te doen. Interactief theater; top voor kids!
14x De leukste kinderfeestjes in en om Haarlem
Dé dag waar kinderen het hele jaar naar uitkijken; hun verjaardag. En dan nog specifieker: hun kinderfeestje. Een kans om een herinnering voor altijd te maken. Geen zin in koekhappen in de tuin? Kies dan een van onderstaande, compleet verzorgde partijtjes!