Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Verwey Museum

Ga mee door 1000 jaar Haarlemse geschiedenis met de Haarlemse Mug

Verwey Museum is het stadsmuseum waar je de geschiedenis van Haarlem beleeft. De stadsgeschiedenis in vogelvlucht!

Allemaal Haarlemmers – Voor jonge Muggen!

Ga mee op tijdreis met de Haarlemse Mug! Ben jij tussen de 5 en 12 jaar? Kom dan naar het museum voor een superleuke speurtocht door de tentoonstelling Allemaal Haarlemmers!

Samen met de Haarlemse Mug reis je door 1000 jaar Haarlemse geschiedenis. Terwijl ze door het museum zoemt, vertelt ze je van alles over het leven in Haarlem vroeger en nu. Er is zóveel gebeurd in al die jaren. Ontdek jij alle geheimen? Los de vragen op, vind de verborgen weetjes en heb je alle antwoorden goed? Dan ligt er een kleine verrassing voor je klaar!

Doe je mee?
Vraag bij de balie naar meer informatie en start jouw tijdreis door de geschiedenis van Haarlem!

Klik op de roze (web)site button voor meer informatie.

Bekijk meer kindvriendelijke musea in Haarlem en omgeving! 

Museum Haarlem

Groot Heiligland 47

2011 EP Haarlem

Mail direct

Mail direct naar Museum Haarlem

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

NIEUW bij Noord-Hollands Archief!

Ga op zoek naar verdwenen dieren en natuur in deze gratis, interactieve tentoonstelling!

Prehistoric Planet: Dinosaurs bij Fabrique des Lumières

Stap in een overweldigende wereld vol levensgrote dinosauriërs bij Fabrique des Lumières!

Boerderij Zorgvrij

Een boerderij met spinnenbos, speeltuin en elke dag leuke boerderij-activiteiten!

Meivakantie bij Space Expo

Ontdek de ruimte met leuke extra activiteiten en een interactieve voorstelling bij Space Expo!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap

Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief