Bison Bowling kidspartijtje
Jarig? Kom met je vriendjes en vriendinnetjes naar Bison Bowling!
Op woensdag- en zaterdagmiddag vier je hier een cool verjaardagsfeestje vieren! Bella Ballon, Tara Tover, Lola Lolly, Magische Maartje en/of Timo Tover maken jouw feestje tot een onvergetelijke dag.
Voordat je gaat bowlen doen jullie eerst een gezellige warming-up, waarbij er direct wordt begonnen met een grote goocheltruc! Hier is direct de hulp van iedereen nodig. Spannend, toch?!
Als je goed je best doet kun je tijdens het bowlen zelfs een eetbare toverstaf verdienen! En na het eten van frietjes en snacks volgen nog een paar spetterende trucs!
Je start met bowlen om 15:00 of 16:00 uur. Kijk voor de uitbreidingen van het partijtje op de website. Je ouders kunnen voor €5,00 een kindermenu mee-eten of van de Kleine Kaart bestellen.
Er zijn vier afrolrekjes voor de allerkleinsten beschikbaar. Meer informatie? Klik dan via onderstaande link door naar de website.
Bison Bowling
Orionweg 400
2024 TH Haarlem
Openingstijden
Maandag: 16:00 tot 23:00 uur.Dinsdag tot en met vrijddag: 14:00 tot 23:00 uur.
Zaterdag: 14:00 tot 00:00 uur.
Zondag: 14:00 tot 22:00 uur.
Prijs
€12,50 per kind (minimaal 4 kinderen).Toon op kaart
Meer inspiratie
	
	Partyboxen van Made by Melissa
Een compleet creatief knutselfeestje of workshop in een doos – perfect voor thuis!
	Creatief kinderfeestje bij Made by Melissa
Maak de mooiste creaties, thuis of op locatie, tijdens een compleet verzorgd kinderfeestje
	Play Kinetix
Dit is het allereerste actieve gamepark van Nederland! De ultieme mix van bewegen, gamen en FUN!Blogs & inspiratie
Alle blogs
	11x Knutselen met herfstbladeren
Ligt er een berg gele/ rode/ bruine bladeren voor je deur? Kies er de mooiste uit en knutsel er schattige dieren van!
	7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
	De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!