Klimfeestje bij de Klimmuur
Geef een super spannend en leuk feestje bij de Klimmuur. Klim samen de hoogte in tot wel 16 m!
Samen met je ouders en andere begeleiders krijg je eerst instructie over het klimmen bij de klimmuur en vooral hoe je dat veilig kunt doen.
Daarna gaan jij en je vriendjes en vriendinnetjes op ontdekkingstocht de hal in. Op allerlei wanddelen klimmen jullie tot wel 16 meter hoog. Super spannend! Durf jij de uitdaging aan?
Na het klimmen is het tijd om bij te komen van de inspanning. Gelukkig staat er een tafel met pannenkoeken en limonade klaar! Als afsluiting van het feestje krijgen jullie nog een diploma mee als bewijs van de top-prestaties!
Een kinderfeestje kost €21,50 per kind (inclusief instructie, zekeringsmateriaal en het klimmen. Ook de pannenkoeken, limonade en diploma zijn dan inbegrepen). Zonder extra’s is het feestje €18 per kind.
Belangrijk om te weten: per 2 à 3 kinderen dient er één volwassene mee te komen (deze hoeven niet te betalen) om te zekeren. Klik via de roze website button door voor meer informatie over de Klimmuur.
De Klimmuur
Spaarndamseweg 120B
2021 KA Haarlem
Openingstijden
Kinderfeestjes worden gevierd op maandag tot en met zaterdag.Prijs
Kinderfeestje inclusief pannenkoeken €21.50.Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3x Leuke vaarroutes met kinderen door Haarlem
Favoriet gezins-uitjes op een mooie dag; varen door Haarlem! Luxe Sloepen Haarlem heeft fijne, stille, elektrische bootjes waarmee je heerlijk kunt varen. Dít zijn de plekken in en om Haarlem waar we graag varen met de kinderen. Lees mee!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).