SnowWorld feestje!
Vet cool met vriendjes en vriendinnetjes skiën of snowboarden in de echte sneeuw!
Een feestje in de sneeuw kan op verschillende manieren:
Ga je alleen skiën of snowboarden, neem je eerst een heerlijke slagroomtaart of sluit je af met een hapje eten, drinken en een ijsje?
Op de piste worden jullie begeleidt door een stoere ski- of snowboardleraar.
Na de les nog even vrij skiën/boarden? Maak jouw KidsParty extra lang met een half of een heel uur vrij skiën/boarden! Er zijn verschillende feestpakketten beschikbaar.
Een KidsParty is mogelijk vanaf zes kids. Minimum leeftijd skiën is 4 jaar, voor snowboarden is dit 7 jaar. Vooraf reserveren is nodig.
En handig… je kunt ook met de bus komen, er is een bushalte voor de deur!
Klik door voor meer informatie via de roze (web)site button.
ps. Krijg je niet genoeg van skieën? SnowWorld Amsterdan biedt ook hele leuke cursussen of doe een keer mee met een te gekke Kidsdag!
Snowworld Amsterdam
Heuvelweg 6-8
1981 LV Velsen-Zuid
Openingstijden
Op woensdag en vrijdag tot en met zondag.Prijs
Jouw feestje is al mogelijk vanaf € 17,50 per kind.Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Feest44- Sportieve feestjes
Verschillende sportieve kinderfeestjes organiseer je met Feest44! Zeemeerminzwemmen, lasergame en meer
Feestjes op Playground Haarlem
Avontuurlijk kinderfeestje met o.a. escape game, lasergame en héél veel spelen!
Gamestate Haarlem: Indoor actie en fun!
Een supertof indoor-uitje voor kids en ouders die van actie houden!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Déze familievoorstellingen raden wij aan – Te zien in theaters in Haarlem e.o.
Laat je verrassen door theater vol fantasie, muziek en verhalen om samen van te genieten! Veel plezier in het theater!
10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem
Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!
Escaperooms Haarlem e.o.
Leuk en uitdagend voor de echte puzzelaars onder jullie! Doe een escaperoom of escapegame als gezinsuitje of kinderfeestje!
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!