North Sea Watersports
Wat een stoer feestje; surfen, bodyboarden of longboarden!
Bij North Sea Watersports kun je leren SUPpen, surfen, bodyboarden en longboarden (surfen op het droge). De instructeurs vinden; je kunt hier niet vroeg genoeg mee beginnen! Gaaf om tijdens je kinderfeestje te doen! De jarige doet dan gratis mee.
Je kunt ervoor kiezen je feestje uit te breiden met een BBQ of lunch.
Neem contact op voor meer informatie of boek je feestje op de website!
Tip: Wil je leren Kitesurfen?
De lessen bij North Sea zijn geschikt voor kinderen tussen de 8 en 14 jaar, onder voorwaarde dat zij in zee kunnen zwemmen.
Kinderen leren dezelfde technieken als volwassenen, maar om sneller in te kunnen grijpen en te helpen blijft de instructeur dichter op het kind.
North Sea Watersports
Boulevard Paulus Loot 2
2042 AA Zandvoort
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Dáárom naar Boerderij Zorgvrij!
Bij deze boerderij in Spaarnwoude Park beleef je van alles! Het is de plek waar kinderen 'leren' moeiteloos combineren met spelen en plezier hebben. Dít is waarom wij vinden dat elk kind een keer bij Boerderij Zorgvrij geweest moet zijn!
Pasen in en om Haarlem
Wat gaan jullie doen op Eerste en Tweede Paasdag met de kinderen in en om Haarlem? Wij noemen de leukste tips!
Van de Schuur, voor jou!
Of je nu komt met een dreumes op schoot of een puber naast je: bij de Schuur vinden jullie altijd iets waar jullie blij van worden. Nieuwsgierig naar wat er de komende maanden te zien is? Dit staat er voor kids en gezinnen op het programma!