Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Konijnenberg

Oudhollands restaurant De Konijnenberg ligt aan de rand van het Groenendaalse bos!

De Konijnenberg ligt in Heemstede aan de rand van het Groenendaalse bos waar je heerlijk kan wandelen en vlakbij kinderboederij ’t Molentje.

Er is een gezellige haard, een beschut terras en Hollandse meesters hangen er aan de muur. Scheelt weer een bezoekje aan het Rijksmuseum…Natuurlijk worden er pannenkoeken gebakken maar ook gerechten als saté en lekkere burgers met dikke frieten staan op de kaart. De vegaburger The Dutch Weed Burger en lekkere maaltijdsalades vind je ook op het menu. Je kan hier terecht met het gezin, maar ook met (grotere) groepen en kinderfeestjes. Combineer dan het kindermenu of de kado-pannenkoek met een superleuke prinsessen-, piraten-, of kabouterspeurtocht. Geregeld komt er een huisgoochelaar trucs vertonen aan je tafeltje. Hou hiervoor hun facebookpagina goed in de gaten.

Restaurant de Konijnenberg bestaat dit jaar maar liefst 155 jaar en heeft wisselende 3 gangen menu’s voor een jubileumprijs van €15,50. Ze bakken pannenkoeken op ambachtelijke wijze, volgens traditioneel recept en met biologisch meel. Dat wordt naar eigen recept speciaal voor ze gemalen door een molenaar in de kop van Noord-Holland.

Beide Paasdagen geopend! Superleuk om eerst zelf met je kinderen paaseieren te gaan zoeken in het mooie Groenendaalse Bos om vervolgens de dag af te sluiten met een heerlijke pannenkoek!

Klik voor meer informatie door naar hun website!

De Konijnenberg

Herenweg 33

2105 MB Heemstede

Openingstijden Dagelijks van 12-20 uur (keuken) restaurant geopend tot 21:00
Prijs Pannenkoeken vanaf € 4,95, saté € 13,95
Mail direct

Mail direct naar De Konijnenberg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

De leukste vakantiekampen 2025!

Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief