
Natuurpad Park Schoonenberg
In het Velsense park Schoonenberg heeft het Pieter Vermeulen Museum een leuke tocht voor je uitgezet!
Naast het Pieter Vermeulen museum ligt park Schoonenberg. Hier heeft het museum een leuk natuurpad uitgezet!
Natuurtasjes
Bij de balie van het museum zijn natuurpad-tasjes te huur waarmee kinderen onder begeleiding van meegekomen (groot)ouders of leerkrachten/begeleiders op speelse wijze kennis kunnen maken met de natuur in de omgeving van het museum.
In de natuurpad-tasjes vind je o.a. vogelzoekkaarten, verrekijkers, loeppotjes en nog meer materialen die gebruikt kunnen worden om het boekje met de opdrachten over bomen, vogels en struiken rondom de vijver te beantwoorden.
Leerzame wandeling voor kinderen
De rondwandeling duurt ongeveer een uur en de opdrachten zijn geschikt voor de basisschoolleerlingen vanaf 5 jaar. Met kleuters kan de wandeling ook gedaan kunnen worden maar dan zou de wandeling eventueel wat kunnen worden ingekort.
Combineer je wandeling met een bezoek aan het museum; super Kidsproof!
Klik via de roze button door naar de website.
Pieter Vermeulen Museum
Driehuizerkerkweg 34D
1985 EL Driehuis
Openingstijden
Woensdag, vrijdag, zondag 13.00- 17.00 uurIn de zomervakantie ook dinsdag en donderdag geopend
Prijs
€5 per tasjeToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker buiten zwemmen in Spaarnwoude Park
Niets zo lekker als een duik in natuurwater op een warme dag. De strandjes in Spaarnwoude Park zijn een goed alternatief voor de kust: dichtbij de stad, in een groene omgeving. Check hier in welke zwemmeertjes in Spaarnwoude Park je kunt zwemmen!
De leukste vakantiekampen 2025!
Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?
Zwemmen in en rond Haarlem
Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.