Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Handletteren

Gezellige workshop handletteren (modern kalligraferen), ook leuk als kinderfeestje!

Zie jij ook overal van die leuke tekstjes en kaartjes? In mooie lettertypes en met leuke pijlen en vrolijke versieringen? En zou je dit zelf wel eens willen doen? Maar weet je niet zo goed hoe je hier mee moet beginnen? Lijkt het je leuk om dit samen met vriend(inn)en te gaan leren? Vier dan je feestje met een workshop handletteren!

 

Kinderfeestje

  • ochtend/middag (2 uur)
  • locatie: bij jou thuis of in de leuke winkel ‘Tea my Dear’ 
  • datum in overleg
  • materiaal inbegrepen (potlood, pen, gum en lineaal), ieder kind krijgt na afloop een setje mee naar huis
  • Als je het feestje bij Tea my dear viert is limonade, thee en iets lekkers inbegrepenBel of mail om jouw feestje of gezellige vriendinnen-middag te plannen!

Studio Suz

Fabriciusstraat 4

2032 SJ Haarlem

Openingstijden In overleg
Prijs Feestje Thuis: €21,50 per kind, minimaal 8 kids. Bij minder dan 8 kids €172,00.
Feestje op locatie: €27,50 per kind, minimaal 8 kids, bij minder dan 8 kinderen totaal €220,00
Mail direct

Mail direct naar Studio Suz

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Haarlemse musea die kleuters verrassen

Zoek je een leuk uitje in Haarlem met je kleuter? Goed nieuws: in en rond Haarlem zijn verrassend veel kindvriendelijke musea!

Zwemmen in en rond Haarlem

Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.

Vaderdag knutsels

Op sommige scholen wordt niet meer geknutseld voor moeder- of vaderdag. Dus; zelf aan de slag!

De leukste vakantiekampen 2025!

Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief