Jetties Natuurlijk Eten
Bij Jetties kun je lekker en gezond eten en 100% natuurlijk! Lunch, high tea, borrel en early dinner!
Jetties gebruikt zoveel mogelijk eerlijke en pure grondstoffen. Het liefst uit de regio en biologisch. Alle gerechten zijn ook mee te nemen voor thuis.
Op de lunchkaart vind je heerlijke broodjes, soepen, salades, burgers en complete maaltijden. Voor de kinderen staan er onder andere miniburgers op het menu. Maar ook het biologische brood, quiches of de zoete lekkernijen zullen wel in goede smaak vallen bij je kroost!
Jetties Natuurlijk Eten
Kruisweg 57
2011 KW Haarlem
Openingstijden
Maandag t/m zondag van 11.30-20.30uToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.
Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!
10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!
Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!