
Jetties Natuurlijk Eten
Terug naar het overzichtBij Jetties kun je lekker en gezond eten en 100% natuurlijk! Lunch, high tea, borrel en early dinner!
Jetties gebruikt zoveel mogelijk eerlijke en pure grondstoffen. Het liefst uit de regio en biologisch. Alle gerechten zijn ook mee te nemen voor thuis.
Op de lunchkaart vind je heerlijke broodjes, soepen, salades, burgers en complete maaltijden. Voor de kinderen staan er onder andere miniburgers op het menu. Maar ook het biologische brood, quiches of de zoete lekkernijen zullen wel in goede smaak vallen bij je kroost!
Deel deze tip:
Jetties Natuurlijk Eten
Kruisweg 57
2011 LB Haarlem
Openingstijden
Maandag t/m zondag van 11.30-20.30uBlogs & inspiratie
Alle blogs

Zo krijg je de mooiste schoolfoto’s (met winactie!)
De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!Bij Sgoolfotografie doen ze dat, samen met leerkrachten én ouders. Zo krijg je écht leuke schoolfoto's. Lees even door tot het einde om te zien hoe je via Sgoolfotografie bovendien kans maakt op een Donald Duck-abonnement!

18x De leukste familievoorstellingen | 2025
Deze voorstellingen zijn de komende tijd te zien in de theaters in en om Haarlem!
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!