Suppen in Haarlem
Gebruik al je spieren; leer Suppen! Wat dat is? Lees verder!
SUPpen, of Stand up Paddelen, is hip en leuk!
Iedereen kan het leren, al snel kun je een heel tourtje door de Haarlemse grachten doen.
Sup Adventures en Sup Flow
Samen zijn dit de grootste aanbieders van SUP lessen, kinderfeestjes en verhuur van SUP boards.
Lessen beginnen aan de Schotersingel bij het Dolhuys, daar is het lekker rustig. Je krijgt natuurlijk eerst een goede uitleg over hoe op het bord te taan en over de verschillende paddle technieken.
Heb je dat onder de knie, dan ga je te water! Eenmaal aan het varen merk je dat je al je spieren gebruikt en dat suppen niet alleen leuk is, maar ook een uitstekende work-out. Er zijn voldoende wetsuits aanwezig, in verschillende maten. Bij mooi weer is een wetsuit te warm, sportieve kleding is dan voldoende.
Wil je het eens proberen? Neem een paar vriendjes en vriendinnetjes mee, of je vader of moeder, en doe een lesje mee! Vind je het nou heel erg leuk? Je hoeft geen abonnement af te sluiten, er zijn 10 ritten kaarten te verkrijgen.
Tip: SUPpen is ook super voor een kinderfeestje!
Bel, app of mail Floor om een afspraak te maken.
Sup Adventures
Schotersingel 2
2021 GE Haarlem
Openingstijden
Op AfspraakPrijs
Lessen vanaf 4 personen: € 25 p.p voor 1,5 uur € 27,50 p.p voor een les van 2 uurToon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Lekker landgoeduitje!
Holle ogen in je roomijs en een smiley in de oude kaas... Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
Meivakantie bij de Schuur
Een week vol avontuur op het toneel en op het grote doek voor het hele gezin!
Meivakantie bij Space Expo
Ontdek de ruimte met leuke extra activiteiten en een interactieve voorstelling bij Space Expo!Blogs & inspiratie
Alle blogs
28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!