Trampolinepark Bloemendaal
Spring tot de zon ondergaat op dit trampolinepark aan zee!
Meerdere trampolines, gelijke leggers, ringen en rekstok voor groot, klein, jong, oud, professioneel, amateur. Iedereen is in het zomerseizoen van harte welkom om allerlei acrobatische toeren uit te halen. Springen tot je een ons weegt of even lekker luieren op de strandbedjes, het mag allemaal.
Trampolinepark Bloemendaal aan Zee is van 9 maart tot 1 oktober dagelijks geopend van 11:00 uur tot zonsondergang.
Bij Trampolinepark Bloemendaal aan Zee kun je 10 minuten springen voor €3. Of koop een tienrittenkaart voor €27 en spring 10 keer voor de prijs van 9.
Je kunt hier ook een kinderfeestje vieren, neem daarvoor contact op om de mogelijkheden te bespreken.
Meer inspiratie
Play Kinetix
Dit is het allereerste actieve gamepark van Nederland! De ultieme mix van bewegen, gamen en FUN!
Pieter Vermeulen Museum
Bezoek de interactieve tentoonstelling ‘Dino's' in dit súper kindvriendelijke museum in Driehuis
Schaatspret voor iedereen!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Noord-Holland, in oktober en novemberBlogs & inspiratie
Alle blogs
11x Knutselen met herfstbladeren
Ligt er een berg gele/ rode/ bruine bladeren voor je deur? Kies er de mooiste uit en knutsel er schattige dieren van!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Sinterklaas intochten 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas in Haarlem aan? En wanneer is de intocht in Heemstede? Hoe laat ontmoeten we de Sint in Zandvoort? Híer kunnen we de Goedheiligman dit jaar zien arriveren met zijn paard of op de Stoomboot. Bekijk het overzicht van alle Sinterklaasintochten; in Haarlem, Overveen, IJmuiden, Zandvoort, Heemstede en meer!