Trampolinepark Bloemendaal
Spring tot de zon ondergaat op dit trampolinepark aan zee!
Meerdere trampolines, gelijke leggers, ringen en rekstok voor groot, klein, jong, oud, professioneel, amateur. Iedereen is in het zomerseizoen van harte welkom om allerlei acrobatische toeren uit te halen. Springen tot je een ons weegt of even lekker luieren op de strandbedjes, het mag allemaal.
Trampolinepark Bloemendaal aan Zee is van 9 maart tot 1 oktober dagelijks geopend van 11:00 uur tot zonsondergang.
Bij Trampolinepark Bloemendaal aan Zee kun je 10 minuten springen voor €3. Of koop een tienrittenkaart voor €27 en spring 10 keer voor de prijs van 9.
Je kunt hier ook een kinderfeestje vieren, neem daarvoor contact op om de mogelijkheden te bespreken.
Lijstjes voor Haarlem
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3x Leuke vaarroutes met kinderen door Haarlem
Favoriet gezins-uitjes op een mooie dag; varen door Haarlem! Luxe Sloepen Haarlem heeft fijne, stille, elektrische bootjes waarmee je heerlijk kunt varen. Dít zijn de plekken in en om Haarlem waar we graag varen met de kinderen. Lees mee!
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!