Vakantie bij The Little Gym
The Little Gym Haarlem biedt tijdens vakanties een sportief vakantieprogramma voor kids van 2,5-12 jaar
Tijdens schoolvakanties en vrije dagen is The Little Gym Haarlem ’the place to be’ voor kinderen tussen de 2,5 – 12 jaar!
Vakantieprogramma voor kinderen van 2,5 t/m 12 jaar
The Little Gym Haarlem biedt vakantieprogramma’s aan waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen en veel plezier kunnen maken. In de uitdagende gymruimte verzorgen de ervaren instructeurs sportieve en leerzame activiteiten.
Super Quest Camp: Voor kinderen van 2,5 t/m 9. Elke maandag- tot en met donderdagochtend van 9.00 tot 12.00 uur en op dinsdag- en donderdagmiddag van 13.00 – 16.00 uur kunnen de kids overblijven (eigen lunchpakketje meegeven).
Skill Thrill Camp (turn kamp): Voor kinderen van 5 t/m 12. Elke woensdagmiddag van 13.00 tot 16.00 uur. Het is mogelijk om ook de ochtendcamp erbij te boeken en te blijven lunchen (eigen lunchpakketje meegeven).
Elke week een ander thema
Elke week is er weer een ander fantastisch thema zoals bijvoorbeeld een superhelden thema of onderwaterwereld thema met elke dag een ander verhaal! Het programma biedt kinderen een heerlijke uitlaatklep voor hun tomeloze energie. Hindernisbanen, spelletjes, gymnastiek, turnen, springkussen, muziek en knutselen zorgen voor voldoende uitdaging en plezier!
Deze dagen zijn toegankelijk voor zowel leden als niet-leden.
Drinken en een tussendoortje zijn inbegrepen.
Klik met de roze button door naar de website van The Little Gym Haarlem om je kind in te schrijven.
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Hightide Surfkamp
Surflessen, theorielessen, spelletjes en veel plezier op het strand en in zee in IJmuiden!
Tektokids Legokamp
Je bouwt echte, werkende machines tijdens deze leuke, leerzame zomervakantiedagen!
Avontuurlijke zomerkampen
Club Adventure organiseert avontuurlijke zomerkampen voor kinderen van 5 t/m 13 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!
Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem
Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.