Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Feestje in de Boulderhal

Gepubliceerd op 22 mei 2024

Wat een leuk feestje hebben we gehad bij Boulderhal Kunststof in Leiden! Lees hier onze ervaring.

Dochter Elin werd 9 jaar en wilde heel graag klimmen met haar partijtje. En dat kan heel leuk bij Boulderhal Kunstsof in Leiden! Bij binnenkomst is de sfeer direct heel relaxed. Een gezellige bar met koffiehoek waar je ook allerlei lekkere gerechten kunt bestellen, fijne loungebanken en natuurlijk volop klimmuren; het ziet er echt leuk uit.

Na het omkleden in de kleedkamer krijgen de feestgangers uitleg over boulderen, de handigheidjes en de regels. Boulderen is klimmen en klauteren zonder touwen en gordels. Je volgt routes in verschillende kleuren. Iedere kleur staat voor een moeilijheidsgraad. De klimroutes zijn soort puzzels die je oplost met kracht, denkwerk en techniek. 

Deze blauwe route heeft Elin gehaald; yeah! Iedereen kan zelf een route klimmen; er zijn er genoeg in de hal. Zo hoef je dus niet op elkaar te wachten. Wel is het leuk om bij elkaar te kijken, dat deden ze dan ook volop. ”Heb je deze al gedaan, is echt supervet!”.

Zusje Mila was eigenlijk nog te jong om mee te mogen doen (minimum leeftijd is 8 jaar), maar mocht het ook proberen en kan het stiekem best goed! En ik ben vooral erg blij dat er een dikke zachte mat onder ligt:-).

Na een uurtje klimmen en klauteren staat een tafel klaar met limonade en chips (ps; je kunt ook voor taart kiezen). Daar hebben ze wel zin in! En als je wilt, klim je gewoon nog een paar routes. Echt superrelaxed, actief en vooral erg leuk! Zelfs zo leuk, dat de jongen van het feestje veel vaker wil gaan boulderen en lessen gaat volgen. Want dat kan hier ook!

Kijk snel als je meer wilt weten over een kinderfeestje bij Boulderhal Kunststof Deze link opent in een nieuwe tab of bij de jeugdlessen boulderen Deze link opent in een nieuwe tab. Of kom gewoon een keer samen met je kind naar Boulderhal Kunststof in Leiden: Deze link opent in een nieuwe tabaanrader!

groet, Jantine

Lees ook:

Alle blogs

Aftelkalender Sinterklaas

Hoeveel nachtjes is het nog slapen totdat het pakjesavond is? Deze vraag krijg ik bijna elke dag te horen. Natuurlijk is de Sinterklaasperiode heel spannend voor de kinderen.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

Den Haag: leukste stad voor kinderen

Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.

Meer inspiratie

De Swingende Sinterklaasband (2+)

Een vrolijk feest vol muziek, dans en pepernotenpret in de Stadsgehoorzaal

Kantjil en de tijger (8+)

Een muzikale en poëtische zoektocht naar familiegeschiedenis en moed in de Leidse Schouwburg

Bricks of Wonder: nu met Sinterklaas korting!

Sinterklaas geeft korting op je familieticket voor de unieke LEGO tentoonstelling in de Westfield Mall!

Sinterklaasfeest bij KidsZoo

Beleef een vrolijk Sinterklaasshow in KidsZoo, de indoorspeeltuin van Noordwijkerhout!

Mini Jumpin’

Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de ouders
Reserveer

November actie bij CORPUS

In november krijg je korting bij CORPUS! Kom ook en ontdek alles over je eigen lichaam.
Reserveer

De Stad van Sint

Ontdek het middeleeuwse Sinterklaasfeest in Archeon! Pietentraining, meet & greet met Sint en meer!

Pepernotenexpress

Ook dit jaar komen Sint en pieten weer een weekend langs bij Stoomtrein Katwijk Leiden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief