Blogs & inspiratie
Tijdreis naar de dino’s bij Naturalis
Gepubliceerd op 21 mei 2024
Met de Rexperience reis je terug naar de tijd dat T. rex Trix leefde... Deze toffe attractie in Naturalis mochten wij proberen tijdens de opening. Hoe wij dit overleefd hebben? Lees snel ons blog!
De Rexperience is geen ‘gewone’ museumzaal in Naturalis, het is een beleving! Hier maak je een reis terug naar de tijd dat T. rex Trix leefde. Dat willen wij graag beleven als echte Naturalis en dino-fans!
We stapten binnen in een futuristisch reisbureau. Daar kregen we een 3D-bril en moesten we door een ‘controle-poortje’ waar we hélemaal ontsmet werden (er mag natuurlijk geen bacterie of stofje mee terug in de tijd!).

Eenmaal door het poortje moesten we even wachten tot de ruimtecapsule terug was uit vervlogen tijden. En instappen maar!

Via een schermpje sprak captain Dave ons toe. Over waar we naartoe gingen, over wat we moeten doen als er iets tijdens de reis mis zou gaan… We gingen sneller dan het licht, wauw, en tijdens de reis zagen we een film over het leven van Trix. Maar toen…

Wat er daarna allemaal gebeurt gaan we natuurlijk niet vertellen, dat moet je vooral zélf gaan beleven! Wél kunnen we verklappen dat we inderdaad T. rex Trix in levende lijve hebben gezien (WOW)!

Gelukkig wisten we precies op tijd weer terug te keren dankzij (of ondanks?) capain Dave:-). Iets met een rode knop? Wat een spannend avontuur was dat!

Durf jij het aan? Leuk!
Let op: de Rexperience is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. De tickets kun je alleen online reserveren Deze link opent in een nieuwe tab. Je hebt voor Rexperience een apart kaartje nodig bij je toegangsticket voor Naturalis.
Klik door via de roze button!
En natuurlijk maakten we nog even kennis met Captain Dave, de piloot van de ruimtecapsule die ons door deze barre tijden heeft geloodst. Die was er speciaal bij voor de opening. Natuurlijk even met ‘m op de foto (want hé, die kennen we toch ergens van!?).

Ga je mee op tijdreis?
Lees ook:
Alle blogs
Kerstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave Leiden met kinderen
Workshops, speurtochten en ontdekroutes waarbij kinderen alles leren over hun lichaam, wetenschap en wiskunde. Perfect voor een leerzaam én leuk kerstvakantie-uitje in Leiden
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!Meer inspiratie
WinterWonderTocht
Een sfeervolle, gratis ontdekkingstocht voor gezinnen door het Merenwijkpark in de kerstvakantie.
Kerstvakantie in het RMO
Kerstversiering knutselen, familielezingen en kinderexpo over monsters in het Rijksmuseum van Oudheden.
Wintersprookje (6+)
Een muzikale bewerking van de Shakespeare’s klassieker 'The Winter’s Tale' in de Leidse Schouwburg
Kerstvakantie bij JUMPIN’ Noordwijk
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Kom deze vakantie lekker jumpen!
Oliebollenexpress
Stap deze kerstvakantie in de trein bij Stoomtrein Katwijk Leiden en geniet van een warme oliebol.
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Bambi (3+)
Het geliefde verhaal van Bambi, opnieuw tot leven gebracht in deze betoverende musical