Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Spelen en smullen aan het strand!

Gepubliceerd op 21 mei 2024

Wat een fijne speeltuin bij de Langevelderslag. Die moesten wij even proberen! Sowiesso een héérlijk plek met de kids (en met jezelf;-)

Op een zonnige dag naar het strand: dat is altijd een goed idee. Bij de Langevelderslag vind je Strandplaats Nederzandt Deze link opent in een nieuwe tab en daar is een nieuwe speeltuin geopend. Lekker spelen in het zand en ondertussen zitten wij op het terras een kopje thee te drinken. Prima geregeld!

Leuke glijbanen, een waterbaan, schommels en klimrekken… niet alleen de kleintjes maar ook de grote jongens vermaken zich!

Pas op je oren!

Na het fijne spelen en ons kopje thee lopen we nog even door naar het strand van de Langevelderslag. Het water is nog wel wat fris!

En als we naar huis rijden worden we nog getrakteerd op mooie bollenvelden!

Kortom: een fijne tip voor een ontspannen dagje uit!

Tip: kijk hier voor nog veel meer fijne buitenspeeltuinen in en om Leiden! Deze link opent in een nieuwe tab

groet, Jantine – Kidsproof.nl

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Sinterklaas intocht en uitjes 2026 in Leiden en omgeving

Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij met je kinderen? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

De Sportanen voor sportkampen, feestjes en opvang!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!

Favoriete uitjes & adressen

Bout 6+

VR kinderfeestje!

De Kleine Prins (8+)

All before death is life (8+)

Feest op zondag: Sint Maarten

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Meer inspiratie

De Kleine Prins (8+)

Een familiemusical vol muziek en prachtige projecties in de Leidse Schouwburg.

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Gigabeestjes in de Hortus

Zoek twaalf metersgrote bewegende beestjes in de tuin van Hortus botanicus Leiden!

Mini Jumpin’

Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de ouders
Reserveer

Doe mee aan de Natuurwerkdag!

Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.

7 november Tech Discovery Days

Kom zelf dronevliegen, bouwen en racen met LEGO-auto’s en robots op Unmanned Valley in Valkenburg (ZH).

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.

All before death is life (8+)

Een eigenwijze theatervoorstelling van Theater Artemis vol trucs en verrassingen in de Leidse Schouwburg