Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Spelen en smullen aan het strand!

Gepubliceerd op 21 mei 2024

Wat een fijne speeltuin bij de Langevelderslag. Die moesten wij even proberen! Sowiesso een héérlijk plek met de kids (en met jezelf;-)

Op een zonnige dag naar het strand: dat is altijd een goed idee. Bij de Langevelderslag vind je Strandplaats Nederzandt Deze link opent in een nieuwe tab en daar is een nieuwe speeltuin geopend. Lekker spelen in het zand en ondertussen zitten wij op het terras een kopje thee te drinken. Prima geregeld!

Leuke glijbanen, een waterbaan, schommels en klimrekken… niet alleen de kleintjes maar ook de grote jongens vermaken zich!

Pas op je oren!

Na het fijne spelen en ons kopje thee lopen we nog even door naar het strand van de Langevelderslag. Het water is nog wel wat fris!

En als we naar huis rijden worden we nog getrakteerd op mooie bollenvelden!

Kortom: een fijne tip voor een ontspannen dagje uit!

Tip: kijk hier voor nog veel meer fijne buitenspeeltuinen in en om Leiden! Deze link opent in een nieuwe tab

groet, Jantine – Kidsproof.nl

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

Favoriete uitjes & adressen

CORPUS ‘reis door de mens’

Kidsproof Buitenbeestfeest

Theater- en musicalles

Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!

Kleuterdans in de Hortus

Feest op zondag: Keti Koti

Meer inspiratie

Smalspoorfestijn 2026

Een weekend vol rijdende treinen en stoomavonturen bij Museum Stoomtrein Katwijk Leiden

Ouder-kind naaidag

Een creatieve dag samen voor (groot)ouder en (klein)kind bij Atelier Kleurstof!

Mini Jumpin’

Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de ouders
Reserveer

Feest op zondag: Keti Koti

Ontdek Keti Koti en maak een armband met kauri-schelpen in Wereldmuseum Leiden.