Gym en turn bij Meerburg
Meerburg Zoeterwoude is een kleine maar actieve en enthousiaste vereniging voor jong en oud!
Bij Meerburg Zoeterwoude kun je gymmen, jazz dansen en turnen, in Zoeterwoude en Leiderdorp.
Gymmen kan al vanaf 2,5 jaar bij de peutergym. Vanaf 4 jaar kan er ook gestart worden met jazzdans. Turnen kan vanaf 5 jaar, iedereen is welkom! Er is hiervoor geen selectie vooraf. Naast recreatief turnen is er ook meer wedstrijdgericht.
Naast de lessen sta je bij Meerburg ook niet stil. Wat dacht je van het Meerburgweekend en om het jaar een musical! En de jazzdansers verzorgen ook optredens op verzoek. Zoals bij de Leiderdorpse sportverkiezingen, Leiden culinair, Koningsdag, etc.
De locaties waar door Meerburg wordt gesport zijn:
- Sportlocatie “De Eendenkooi”, Zoeterwoude Rijndijk
- Sportzaal Klerkenhof, Leiderdorp
Interesse? Je kunt twee proeflessen gratis meedoen! Kijk voor meer informatie even op de site, via de roze button.
Tip: Klik door voor nog veel meer leuke kinderclubjes in en om Leiden!
Gym, jazz en turnvereniging Meerburg Zoeterwoude
Kooikersplein
2382 EG Zoeterwoude- Rijndijk
Openingstijden
Zie website voor het actuele lesrooster, klik via de roze button!Prijs
Contributie vanaf €105,- pp per jaar. Check de website voor familiekortingen e.d.Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
BplusC
Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De Mond van Leiden voor kinderen
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.