Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voetballen bij Meerburg

Bij Meerburg in Zoeterwoude leer je goed voetballen!

Meerburg is een leuke voetbalvereniging met maar liefst 60 teams op allerlei niveaus. Ook de jeugdafdeling is afgelopen jaren flink gegroeid. Er spelen zowel jongens als meisjes en de allerkleinsten kunnen op zondagochtend in toernooivorm voetballen in de ‘Champions League’.

Omdat Meerburg veel waarde hecht aan technische vaardigheid kun je af en toe meedoen aan speciale techniektrainingen. Deze zijn voor leden en niet-leden.

Meer weten? Check de site via de roze button! Daar lees je ook hoe je je kunt aanmelden voor deze gezellige vereniging.

Tip: Klik door voor nog veel meer leuke clubjes in de regio Leiden!

RKVV Meerburg

Hans Ecklplein 1

2382 AZ Zoeterwoude- Rijndijk

Prijs Conributie vanaf € 160,- pp
Mail direct

Mail direct naar RKVV Meerburg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
Nieuw

Djembé drumcirkel 8-12 jaar

Leer ritmes spelen in de Djembé drumcirkel bij BplusC in Leiden. Start maandag!

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Den Haag: leukste stad voor kinderen

Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.

Sinterklaas intocht 2025 in Leiden en omgeving!

Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief