Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voetballen bij Meerburg

Bij Meerburg in Zoeterwoude leer je goed voetballen!

Meerburg is een leuke voetbalvereniging met maar liefst 60 teams op allerlei niveaus. Ook de jeugdafdeling is afgelopen jaren flink gegroeid. Er spelen zowel jongens als meisjes en de allerkleinsten kunnen op zondagochtend in toernooivorm voetballen in de ‘Champions League’.

Omdat Meerburg veel waarde hecht aan technische vaardigheid kun je af en toe meedoen aan speciale techniektrainingen. Deze zijn voor leden en niet-leden.

Meer weten? Check de site via de roze button! Daar lees je ook hoe je je kunt aanmelden voor deze gezellige vereniging.

Tip: Klik door voor nog veel meer leuke clubjes in de regio Leiden!

RKVV Meerburg

Hans Ecklplein 1

2382 AZ Zoeterwoude- Rijndijk

Prijs Conributie vanaf € 160,- pp
Mail direct

Mail direct naar RKVV Meerburg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Leiden

Meer inspiratie

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Meivakantiespecial: De Mond van Leiden

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!