
Gitaarles in Voorschoten!
Pop, rock, blues of liever metal? Snarenmans Baldwin leert je hoe je met plezier gitaar speelt!
Wil je ‘gewoon’ leuk liedjes spelen op je gitaar? Of droom je ervan een beroemde gitaargod te worden? Akoestisch of elektrisch? Je zegt het maar!
Baldwin, ‘Snarenmans’, is een superervaren muzikant en leraar. Hij helpt je gitaarspelen op een manier die bij jou past. Baldwin schrijft de liedjes die jij leuk vindt ook voor je uit. Dan kan je de liedjes oefenen die jij graag wilt!
De lessen zijn in Cultureel Centrum in Voorschoten. Dat kan privéles zijn of met z’n tweeën.
Nieuwsgierig? Neem dan een kijkje op de website van Snarenmans en Freubelaar via de roze button! Daar kan je je ook inschrijven voor een gratis proefles!
Tip: Is gitaar het niet helemaal voor jou? Check de andere muzieklessen op deze site!
Snaremans en Freubelaar
Prinses Marijkelaan 4
2252 HH Voorschoten
Openingstijden
Je spreekt met Baldwin een lestijd af.Prijs
Check de site voor de tarievenToon op kaart
Meer inspiratie


Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Yogasmiley Kinderyoga
Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!
Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.