Gitaarles in Voorschoten!
Pop, rock, blues of liever metal? Snarenmans Baldwin leert je hoe je met plezier gitaar speelt!
Wil je ‘gewoon’ leuk liedjes spelen op je gitaar? Of droom je ervan een beroemde gitaargod te worden? Akoestisch of elektrisch? Je zegt het maar!
Baldwin, ‘Snarenmans’, is een superervaren muzikant en leraar. Hij helpt je gitaarspelen op een manier die bij jou past. Baldwin schrijft de liedjes die jij leuk vindt ook voor je uit. Dan kan je de liedjes oefenen die jij graag wilt!
De lessen zijn in Cultureel Centrum in Voorschoten. Dat kan privéles zijn of met z’n tweeën.
Nieuwsgierig? Neem dan een kijkje op de website van Snarenmans en Freubelaar via de roze button! Daar kan je je ook inschrijven voor een gratis proefles!
Tip: Is gitaar het niet helemaal voor jou? Check de andere muzieklessen op deze site!
Snaremans en Freubelaar
Prinses Marijkelaan 4
2252 HH Voorschoten
Openingstijden
Je spreekt met Baldwin een lestijd af.Prijs
Check de site voor de tarievenToon op kaart
Meer inspiratie
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
BplusC
Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave Leiden met kinderen
Workshops, speurtochten en ontdekroutes waarbij kinderen alles leren over hun lichaam, wetenschap en wiskunde. Perfect voor een leerzaam én leuk kerstvakantie-uitje in Leiden
Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau
Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!