Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Judo of karate proberen?

Sportcentrum van Houdt in Leiderdorp organiseert speciale kennismakingscursussen karate en judo!

Judo
Drie keer per jaar organiseert het sportcentrum een judocursus voor kinderen van 4 tot 8 jaar. Je leert hier in 6 weken de eerste stapjes in de judosport. Valbreken, rollen, kantelen, stoeien met regels en spelen staan op het programma.

De cursus wordt afgesloten met een leuk examen, waar je ouders natuurlijk ook bij mogen zijn. Een band, een slip en een diploma en een betere motoriek is het resultaat. En je weet of je door wilt gaan met deze sport!

Karate – Do Shokotan
In 6 weken leer je de eerste stapjes in de karatesport. Deze traditionele Japanse vechtkunst is geschikt voor alle leeftijden. Je ontwikkelt een goede balans tussen fysieke en mentale kracht, een positief zelfbeeld, discipline, zelfvertrouwen en je spieren. De docente is Sensei Sonia Coa. Zij is leerkracht lichamelijke opvoeding en in het bezit van de 4de dan.

Wil je na je cursus door met karate? Dat kan bij Sportcentrum van Houdt! Meer weten? Klik door naar hun website via de roze button! Daar vind je ook het lesrooster.

Tip: Je vindt op deze site nog meer zelfverdedigingscursussen in en om Leiden!

Sportcentrum Van Houdt

Luykendreef 3

2353 BG Leiderdorp

Openingstijden Zie website, klik door via de roze button.
Prijs Kennismakingscursus Karate € 45,50. Zie website voor overige tarieven.
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum Van Houdt

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Leiden

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.