Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vics Surfschool

Kom surfen en leer alles over de zee, het strand en de golven bij Vics Surfschool!

Bij Vics Surfschool in Noordwijk ga je in groepen van maximaal 3 leren surfen. Daarnaast leer je veel over de zee, het strand en hoe golven ontstaan. Je gaat surfen op surfboards die speciaal gemaakt zijn om te leren surfen.  

Om je lekker warm te houden krijg je speciale wetsuits van O’Neill waardoor surfen niet meer koud is maar vooral hot!

Ben je jonger dan 14 jaar, dan krijg je korting bij je lessen. De groepslessen duren 1,5 uur en een losse les kost €25. Zorg dat je 15 minuten van tevoren aanwezig bent zodat je op tijd kan beginnen met de les. Wil je vaker een les volgen? Dan kan je een 5 of 10 rittenkaart kopen waarbij je korting krijgt. 

Tip: Zin in een actief kinderfeestje? Bij Vics Surfschool kan je ook je feestje vieren!

Tip: Meer leuke sporten vind je in ons overzicht!

Vics Surfschool

Koningin Astrid Boulevard

2202 Noordwijk

Openingstijden Kijk de site voor de actuele lestijden
Prijs Zie de website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar Vics Surfschool

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Leiden

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heel veel lammetjes! Waar vind je ze?

Echt voorjaar is het, er zijn weer lammetjes! Lammetjes dagen, knuffelen, flesje geven. Bekijk de leukste adresjes in de Leidse regio!

Doen met kinderen tijdens het paasweekend in Leiden

Ben je op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen met Pasen? Wij zochten het alvast voor je uit!

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!