
Zwemles.nu
Bij zwemschool Zwemles.nu leert je kind in kleine groepjes zwemmen. Online zwemlessen boeken!
Alle lessen boek je zelf via centrale boekingsysteem van Zwemles.nu. Dat tot enkele uren van te voren. Heel flexibel dus en makkelijk afstemmen met je eigen agenda. Mocht er een keertje iets tussen komen, dan kunt u altijd 48 uur van te voren gratis annuleren.
Je kind leert in kleine groepjes vertrouwd te raken met het water en om te zwemmen natuurlijk. Zwemles.nu is heel duidelijk in wat je kunt verwachten van de zwemles en over het diploma zwemmen. Je kunt je kind online aanmelden. Bij het inplannen van de lessen kun je kiezen voor locatie en instructeur. De vorderingen van je kind volg je ook online. Privélessen zijn ook mogelijk.
De zwemlocaties in de Leidse regio van Zwemles.nu zijn:
- Huys te Britten in Katwijk
- Camping de Koningshof in Rijnsburg
- Nieuw:! de Dolfijn in Rijnsburg
Er is ook een zwemlocatie in Den Haag.
Voor meer informatie klik je even door naar de site via de roze button. Als je contact opneemt vinden wij het fijn als je even vermeldt dat je via Kidsproof komt.
Tip: op Kidsproof Leiden vind je enorm veel zwemscholen in en Leiden.
Zwemles.nu
Cattenstraat 18
2225 VK Katwijk aan Zee
Prijs
zie website, klik door via roze buttonToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.