Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerderij Kidsclub 7+

Ontmoet de alpaca’s en beleef de mooiste avonturen op de alpacaboerderij op woensdagmiddag voor kinderen.

Op de alpacaboerderij in Sassenheim kun je de zachte wollige alpaca’s ontmoeten en ze uit je eigen hand laten eten. Een superleuk uitje met het hele gezin of breng je kind naar de kidsclub en geniet als ouder zijnde van jouw me-time momentje.

Boerderij Kidsclub 7-12 jaar (kinderen)
Deze activiteit is alleen voor kinderen. Jouw kind kan het boerenleven ontdekken. In een kleine groep (maximaal 12 kinderen) gaan zij spelen tussen de alpaca’s. Gaan zij de alpaca’s voeren. Kunnen zij knuffelen met de alpaca’s maar ook de konijnen. Ontdekken zij de moestuin. Checken of de kippen heerlijke eieren hebben gelegd, gaan zij stampen in plassen en modder, ravotten in het hooi, rennen door het weiland, klimmen op de hooibalen enzovoort. Voor kinderen een ware beleving.

Deze kidsclub wordt begeleid door een gediplomeerde kinderwerker -> www.dekinderexpert.nl

Elke Woensdag 13.30 – 15.00 uur.

Reserveer jouw plek van tevoren! Trek je laarzen aan, doe oude kleding aan en spelen maar!

Activiteit Meet&Feed (ouders + kinderen)
Deze activiteit doe je samen met jouw kind. Je krijgt informatie over de alpaca’s, er is een quiz, er wordt een klein stukje gewandeld met een alpaca aan je zijde en je krijgt een alpacaverrassing.

Elke woensdag 15.30 uur of zaterdag 11.00 uur/ 14.45 uur. Duur is ongeveer drie kwartier. Reserveer jouw plek van tevoren!

Let op: reserveer van tevoren jouw plek! Het is alleen op afspraak! Klik door via de button voor alle informatie en reserveren

Alpacahoeve Klinkenberg

Klinkenberg 15

2171 AN Sassenheim

Openingstijden Klik door via de button voor alle informatie en reserveren
Prijs Klik door via de button voor alle informatie en reserveren
Mail direct

Mail direct naar Alpacahoeve Klinkenberg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!