Boerderij Kidsclub 7+
Ontmoet de alpaca’s en beleef de mooiste avonturen op de alpacaboerderij op woensdagmiddag voor kinderen.
Op de alpacaboerderij in Sassenheim kun je de zachte wollige alpaca’s ontmoeten en ze uit je eigen hand laten eten. Een superleuk uitje met het hele gezin of breng je kind naar de kidsclub en geniet als ouder zijnde van jouw me-time momentje.
Boerderij Kidsclub 7-12 jaar (kinderen)
Deze activiteit is alleen voor kinderen. Jouw kind kan het boerenleven ontdekken. In een kleine groep (maximaal 12 kinderen) gaan zij spelen tussen de alpaca’s. Gaan zij de alpaca’s voeren. Kunnen zij knuffelen met de alpaca’s maar ook de konijnen. Ontdekken zij de moestuin. Checken of de kippen heerlijke eieren hebben gelegd, gaan zij stampen in plassen en modder, ravotten in het hooi, rennen door het weiland, klimmen op de hooibalen enzovoort. Voor kinderen een ware beleving.
Deze kidsclub wordt begeleid door een gediplomeerde kinderwerker -> www.dekinderexpert.nl
Elke Woensdag 13.30 – 15.00 uur.
Reserveer jouw plek van tevoren! Trek je laarzen aan, doe oude kleding aan en spelen maar!
Activiteit Meet&Feed (ouders + kinderen)
Deze activiteit doe je samen met jouw kind. Je krijgt informatie over de alpaca’s, er is een quiz, er wordt een klein stukje gewandeld met een alpaca aan je zijde en je krijgt een alpacaverrassing.
Elke woensdag 15.30 uur of zaterdag 11.00 uur/ 14.45 uur. Duur is ongeveer drie kwartier. Reserveer jouw plek van tevoren!
Let op: reserveer van tevoren jouw plek! Het is alleen op afspraak! Klik door via de button voor alle informatie en reserveren
Alpacahoeve Klinkenberg
Klinkenberg 15
2171 AN Sassenheim
Openingstijden
Klik door via de button voor alle informatie en reserverenPrijs
Klik door via de button voor alle informatie en reserverenToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
BplusC
Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen
Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!